ebook Zabójczo przystojny
4.04 / 5.00 (liczba ocen: 360)

Zabójczo przystojny
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.40
Audiobook - najniższa cena: 30.09
wciąż za drogo?
35.33 złpremium: 22.79 zł Lub 22.79 zł
26.40 zł Lub 23.76 zł
-12% 26.60 zł Lub 23.94 zł
31.00 zł
37.99 zł
28.13 zł
30.82 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Był wysoki, miły, przystojny i miał nienaganne maniery bogacza.

Sandy Fawkes

Prawdziwa historia zabójczego uroku, paraliżującej paniki i trasy znaczonej krwią.

Fala strachu rozlewa się po wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Ludzie chronią się w swoich domach. Nikt nie chce stać się kolejną ofiarą uderzająco przystojnego, ale śmiertelnie niebezpiecznego zabójcy. A on wyruszył w trasę.

Paul John Knowles niedawno wyszedł z więzienia. Odtrącony przez narzeczoną, wyrusza w trasę. Nie ma w nim miejsca na strach ani poczucie winy. Jest tylko droga. Porywa, gwałci, morduje. Pościg za nim jest trudny, a jego dobór ofiar zdaje się przypadkowy.

Rozpoczyna się wyścig z czasem o niewiarygodnie wysoką stawkę. Ile jeszcze niewinnych dzieci, kobiet i mężczyzn padnie jego ofiarą, zanim dopadnie go policja?

UWAGA: Ta książka zawiera opisowe relacje z tortur, przemocy i wykorzystywania. Lektura nie jest polecana czytelnikom szczególnie wrażliwym na tego typu treści.

Zabójczo przystojny od Ryan Green możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć