ebook Reguły programowania. Jak pisać lepszy kod
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Reguły programowania. Jak pisać lepszy kod
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 43.45
wciąż za drogo?
47.40 zł Lub 42.66 zł
79.00 zł
43.45 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Młody programista szybko sobie uzmysławia, że opanowanie języka programowania nie oznacza umiejętności pisania dobrego kodu. Zanim się jej nabędzie, trzeba spędzić wiele bezsennych nocy na próbach usunięcia błędów czy rozwiązania innych problemów. Programowanie jest po prostu trudną sztuką. Czy istnieje sposób, aby choć trochę ją ułatwić?

W książce znajdziesz inspirujące spostrzeżenia zarówno dla początkującyc, jak i doświadczonych programistów! Paul Daugherty, Group Chief Executive of Technology i CTO, Accenture

Właśnie w tym celu powstał ten przewodnik po filozofii oprogramowania. Znajdziesz w nim 21 pragmatycznych reguł, którymi kierują się najlepsi programiści. Dzięki spostrzeżeniom zawartym w książce zmienisz podejście do programowania i szybko się przekonasz, że pozwoli Ci to na pisanie lepszego, czytelniejszego i niezawodnego kodu. Poszczególne reguły zostały zilustrowane jego rzeczywistymi przykładami, ułatwiającymi zrozumienie prezentowanych treści. Ten zajmująco i zabawnie napisany przewodnik nie tylko zainspiruje Cię do programistycznego rozwoju, ale również będzie nieocenioną pomocą przy szkoleniu nowych członków zespołu.

Poznaj reguły, którymi kierują się najlepsi:

  • Tak prosty, jak to możliwe, ale nie prostszy
  • Pierwsza lekcja optymalizacji: nie optymalizuj
  • Błędy są zaraźliwe
  • Kod, który nie jest wykonywany, nie działa
  • I wiele innych!

Oto świetne wskazówki dla początkujących i subtelne lekcje dla ekspertów! Mark Cerny, Lead System Architect, PlayStation 4 i 5

Reguły programowania. Jak pisać lepszy kod od Chris Zimmerman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć