ebook Pierwsza sprawa
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Pierwsza sprawa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 8.90
Audiobook - najniższa cena: 18.90
11.16 złpremium: 7.20 zł Lub 7.20 zł
8.90 zł
10.20 zł Lub 9.18 zł
12.00 zł
10.19 zł
11.94 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Anna i Piotr Piotrowscy mieszkają razem z trzyletnią córeczką na obrzeżach Gdańska. Pewnego dnia Anna wychodzi pobiegać i znika. Mąż zgłasza zaginięcie żony, a podkomisarz Krzysztof Oczko, który właśnie zaczyna pracę w Gdańsku, rozpoczyna swoje pierwsze śledztwo. Dwa dni później znika córeczka państwa Piotrowskich...

Tomasz Wandzel – Autor, który ma na swoim koncie powieści sensacyjne, kryminalne, obyczajowe oraz historyczne. Polecamy również kolejne części o śledztwach komisarza Oczko, również cykl o komisarzu Andrzeju Papaju i cykl o detektywce Róży Wielopolskiej.

Autor jest wielokrotnym stypendystą różnych instytucji, wspierających rozwój kultury m.in. Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Mieszka w Prabutach, które często pojawiają się w jego twórczości. Zawodowo pracuje jako copywriter.

Pierwsza sprawa od Tomasz Wandzel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć