ebook Zanim zapomnę - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Zanim zapomnę - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 32.84
Audiobook - najniższa cena: 32.79
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
32.79 zł Lub 29.51 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
39.90 zł
39.90 zł
32.84 zł
35.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ksiądz Wojciech Węgrzyniak, porywający mówca, ceniony kaznodzieja, charyzmatyczny kapłan, religijny publicysta. Na jego rekolekcje parafie ustawiają się w kolejce, a wierni wypełniają kościoły po brzegi.

Tym razem ks. Wojciech prezentuje absolutny crème de la crème, czyli najlepsze z najlepszych swoich tekstów, specjalnie wyselekcjonowane z okazji 25-lecia kapłaństwa. Są to zarówno wybrane maksi- i minirefleksje, kazania, rekolekcje, publicystyka, eseje tłumaczące Biblię, jak i anegdoty, komentarze do współczesności oraz utwory liryczne.

Ksiądz Węgrzyniak stworzył w ten sposób portret współczesnego Kościoła od strony kleru, a także z perspektywy wiernych. To żywy obraz kondycji społeczności ludzi wierzących – nas wszystkich.

  • Bez znieczulenia
  • Bez pochlebstwa
  • Nie bojąc się trudnych tematów
  • Unikając taniej sensacji
  • Jak zwykle trafia w sedno z dużą dozą autoironii i błyskotliwego poczucia humoru
  • Po prostu Węgrzyniak w najlepszym wydaniu

Ks. Wojciech Węgrzyniak O SOBIE: Pochodzę z Podhala, a dokładnie z Mizernej. Jestem księdzem od 6 czerwca 1998 r. Przez pierwsze trzy lata kapłaństwa byłem wikariuszem w Krakowie na os. Ruczaj. Pięć kolejnych lat spędziłem na studiach w Rzymie, trzy następne – w Jerozolimie. Od października 2009 r. pracuję na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Moja specjalność to nauki biblijne, a dokładniej Stary Testament. Mieszkam i pomagam w duszpasterstwie przy kolegiacie św. Anny w Krakowie.

Audiobooka interpretuje Bogumiła Kazimierczak.

Zanim zapomnę od Wojciech Węgrzyniak możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć