ebook Relacje w świecie wysoko wrażliwych. Jak dbać o związek, pielęgnować przyjaźń i osiągnąć zawodowe spełnienie - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Relacje w świecie wysoko wrażliwych. Jak dbać o związek, pielęgnować przyjaźń i osiągnąć zawodowe spełnienie - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
Audiobook - najniższa cena: 25.99
wciąż za drogo?
25.99 zł
36.00 zł
38.00 zł Lub 34.20 zł
35.99 zł
39.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wszystko, co w życiu najlepsze i najgorsze, spotyka nas – wysoko wrażliwych – od innych ludzi. Bez interakcji międzyludzkich nie sposób bowiem funkcjonować. Czy wiesz jednak, jak odnaleźć się w kontaktach z drugim człowiekiem, kiedy jesteś osobą wysoko wrażliwą? Co zrobić, by poczuć się komfortowo w tworzonych relacjach?

Z tej książki dowiesz się:

• jak pozbyć się wyrzutów sumienia, kiedy postawisz granice i powiesz komuś „nie”;
• dlaczego czasem wolisz być „zosią samosią” zamiast skorzystać z czyjejś pomocy;
• skąd w tobie przymus angażowania się w każdy konflikt rodzinny;
• dlaczego towarzyszy ci syndrom oszusta, choć jesteś profesjonalistą w swojej pracy;
• jak być dobrym szefem i pożądanym pracownikiem;
• czy to normalne, że boisz się bliskości;
• dlaczego tkwisz w związkach, które cię unieszczęśliwiają.

Joanna Kozłowska i Magdalena Kopenhagen pokażą ci, jak odnaleźć swoje miejsce w rodzinnych, przyjacielskich, romantycznych i biznesowych relacjach i jak w nich rozkwitać, gdy jesteś osobą wysoko wrażliwą.

WYSOKA WRAŻLIWOŚĆ W RELACJACH TO ATUT!

"Relacje w świecie wysoko wrażliwych. Jak dbać o związek, pielęgnować przyjaźń i osiągnąć zawodowe spełnienie" - książka Kozłowskiej i Kopenhagen

Joanna Kozłowska – autorka bestsellerowej książki Wysoka wrażliwość. Poradnik dla tych, którzy czują za dużo, twórczyni bloga „Dziewczyno, działaj”. Pokazuje, jak w prosty sposób przekuć teorię w praktykę. Metody pracy z osobami wysoko wrażliwymi testowała na sobie, ponieważ sama jest WWO. To, co kiedyś ją przerażało, stało się jej supermocą!

Magdalena Kopenhagen – psychoterapeutka poznawczo-behawioralna i AKT, terapeutka hipnozy klinicznej, szkoleniowiec, interwentka kryzysowa. Jest także konsultantką biznesową i trenerką rozwoju osobistego. W swojej pracy korzysta z wielu różnych form i metod terapii, m.in. terapii poznawczo-behawioralnej, hipnozy, mindfulness, Panoramy Społecznej, Ustawień Systemowych. Pomaga uwolnić się od ograniczających przekonań, przejąć kontrolę nad własnymi emocjami i znaleźć zatraconą równowagę w życiu.

Audiobooka interpretują Ewa Makomaska i Ewa Jakubowicz.

Relacje w świecie wysoko wrażliwych. Jak dbać o związek, pielęgnować przyjaźń i osiągnąć zawodowe spełnienie od Magdalena Kopenhagen, Joanna Kozłowska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć