ebook Dlaczego on mi to robi? Jak poradzić sobie w toksycznym związku - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1)

Dlaczego on mi to robi? Jak poradzić sobie w toksycznym związku - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
E-book - najniższa cena: 26.99
Audiobook - najniższa cena: 25.99
wciąż za drogo?
25.99 zł
38.00 zł Lub 34.20 zł
35.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Milczenie Janka trwało zwykle po kilka dni, ale czasami kilka tygodni. Nie wiedziałam, dlaczego tak mnie traktuje. Zaczynałam go błagać, żebyśmy porozmawiali.

Marcin regularnie sprawdzał moją torbę, telefon, wąchał, czy nie pachnę męskimi perfumami. Aby unikać kłótni, przestałam w ogóle wychodzić z domu, nawet do sklepu.

Z czasem wymyślił nową metodę umniejszania mi. Pokazywał mi jakąś kobietę i mówił, że z tą chętnie by się pobawił, bo ma niezły tyłek. Popadłam w obsesję.

Konrad zaczął mnie wyzywać, z czasem robił to coraz częściej. A to od tumana, matoła, a to od debilki, jebanej idiotki, a w końcu nawet głupiej cipy.

Takich historii jest mnóstwo. Ile związków, tyle możliwych scenariuszy. Tych kilka cytatów to tylko namiastka zachowań, jakie zdarzają się w toksycznych relacjach. Ale jeśli którykolwiek z nich wzbudza w tobie emocje podobne do tych, które czujesz na co dzień w związku ze swoim partnerem, mówi to tylko o jednym – jesteś w relacji, która cię niszczy.

Z tą książką:

– nauczysz się rozpoznawać wzorce toksycznych zachowań,

– dowiesz się, dlaczego tak łatwo jest ulec urokowi toksycznej osoby,

– poznasz narzędzia, dzięki którym odzyskasz kontrolę nad swoim życiem.

Pamiętaj, nie jesteś sama. Masz wybór, masz możliwości. Nie bój się i uwierz w swoją moc. Twoje szczęście zależy tylko od ciebie!

Ewa Skrzypczak to doświadczona terapeutka i psycholożka, która odsłania kulisy toksycznych relacji na tiktokowym profilu. Na co dzień prowadzi terapie w swoim gabinecie.

Audiobooka interpretują Ewa Makomaska i Ewa Jakubowicz.

Dlaczego on mi to robi? Jak poradzić sobie w toksycznym związku od Ewa Skrzypczak możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć