ebook Leo
3.64 / 5.00 (liczba ocen: 262)

Leo
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 14.85
Audiobook - najniższa cena: 27.75
wciąż za drogo?
-54% 14.85 zł
26.39 zł Lub 23.75 zł
32.99 zł
21.60 zł
22.88 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czas na ostateczną rozgrywkę. Leon Mills, zwany Leo, to brat Wiktora – Revenge’a. Po kilku zatargach z prawem i głupich wybrykach zaczyna zawodowo walczyć w klubie Panta Rhei. Pewnego razu spotka swoją koleżankę z liceum, Kaśkę Makowiecką, której dwa lata temu pomógł uwolnić się od przemocowego chłopaka, Kramara. Kasia sama wychowuje pięcioletniego braciszka, znajduje się pod opieką fundacji Femi Help i próbuje na nowo ułożyć sobie życie. Jednak wszystko się komplikuje, gdy Kramar wychodzi z więzienia i ponownie chce się z nią związać.

Tymczasem Leon także zbliżył się do Kaśki, a przed nim najważniejsza z dotychczasowych walk w oktagonie – z przeciwnikiem, którego nienawidzi. W dodatku na jaw wychodzą dawne tajemnice, a chłopcy z Panta Rhei powtórnie będą musieli połączyć siły, aby raz na zawsze usunąć ze swojej drogi wrogów.

Leo to siódmy, ostatni, tom bestsellerowej serii Bezlitosna siła o przyjaźni, walce w klatce, fundacji Femi Help i bezlitosnej mocy prawdziwej miłości.

O e-booku Leo blogerzy napisali:

To opowieść o tych, którzy nie są obojętni na ludzką krzywdę oraz wiedzą jaką moc ma przyjaźń i miłość, dla wszystkiego tego są w stanie podpalić świat. A kto jak nie Agnieszka Lingas–Łoniewska potrafi tak skomplikowane osobowości przełożyć na słowa i napisać niezapomnianą książkę.. - Taki jest świat - Katarzyna Pessel

Leo od Agnieszka Lingas-Łoniewska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Leo to już siódmy i ostatni tom cyklu Bezlitosna siła. Opowiada on o chłopakach z klubu Panta Rhei walczących w klatkach i o ich partnerkach życiowych związanych z fundacją Femi Help.

Tym razem głównym bohaterem jest Leon Mills, zwany Leo, który bratem Wiktora Revenge'a. Po dość burzliwym okresie dojrzewania trafia do klubu, zaczyna trenować i przygotowywać się do walki. Spotyka także Kaśkę Makowiecką, koleżankę z liceum, której kiedyś Leon pomógł odejść od przemocowego chłopaka. Teraz Kasia wychowuje pięcioletniego brata i stara się jakoś poukładać swoje życie. Przeszkadza jej jednak były chłopka, który właśnie wychodzi z więzienia i postawił sobie za cel, aby Kaśka do niego wróciła.

To książka o przyjaźni, miłości i wzajemnym wspieraniu się w trudnych chwilach. Idealna na wieczorny relaks po ciężkim dniu!

Ocena: 4-/6 czytaj więcej
©Księgozbiór Kasiny
Nie tak łatwo odciąć się od przeszłości. Ona lubi o sobie przypominać, zwłaszcza w najmniej spodziewanych momentach oraz tym, o czym chce się najbardziej zapomnieć. Zawsze znajdzie się ktoś, umiejący wykorzystać to, co miało miejsce dla własnego interesu. A od tego już krok by stare grzechy upomniały się o zadośćuczynienie…

Spotkanie po latach może przynieść dużo więcej niż można było spodziewać się. Kilka lat temu Kasia i Leon poznali się szkolnych murach, od tego momentu dorośli lub bardziej życie zmusiło ich do tego. Każde z nich ma swój powód by nie oglądać się za siebie, lecz niestety drzwi do tego, co było znowu otwierają się. Jednak tym razem mają do stracenia coś na czym najbardziej im zależy. Niestety ludzie z przeszłości nie zamierzają odpuścić, konfrontacja jest jedynie kwestią czasu, raczej krótszego niż dłuższego. Ktoś nie dostrzega zmian jakie zaszły w nich, teraz mają oparcie w tych, którzy nie zawahają się przed niczym kiedy coś zaczyna zagrażać bliskim. Przed Leonem walka, niejedna, od niej i pozostałych zależy to, co będzie, a Kasia znaczy dla niego coraz więcej, wzajemnością zresztą. Jednak zanim nadejdzie lepsze jutro, pozostają do wyjaśnienia pewne tajemnice, o jakich przypominają wrogowie. Nadchodzi chwila prawdy, bolesnej i otwierającej dane rany…

Finalny tom serii kojarzy się z podsumowaniem i zamknięciem wszystkich wątków. Jednakże czytelnicy zawsze liczą na więcej, zwłaszcza jeśli chodzi o bestsellerowe powieści. Agnieszka Lingas – Łoniewska jest autorką niejednego cyklu, który zyskał dużą liczbę odbiorców i za każdym razem zakończenie przynosiło z sobą satysfakcję oraz niedosyt, że to już koniec. Nie inaczej jest z Bezlitosną siłą. Leo, w której spotykamy znanych już bohaterów oraz zupełnie nowe postacie połączone z tym, co już się wydarzyło, lecz także opowiadające swoją własną historię. Świat bohaterów daleki jest od tego, co widać na pierwszy rzut oka oraz czarno-białego podziału. Każdy kto wystąpi przeciwko nim lub skrzywdzi ich bliskich musi się liczyć, iż zostanie wymierzona mu kara. Prędzej czy później sprawiedliwości stanie się zadość. Nowe wątki zazębiają się z tymi z poprzednich tomów, lecz nie są kopiami, tworzą opowieść o ludziach, jacy właśnie chcą zamknąć drzwi do przeszłości. Nieoczekiwanie muszą stawić czoło przeszłości, o jakiej chcieli zapomnieć, a za drzwiami do przyszłości czeka niespodziewany rozwój wydarzeń. Jedno i drugie połączone jest osobami bohaterów oraz teraźniejszością, pełną trudnych emocji, niezabliźnionych ran i nadziei na zupełnie nowe jutro. Bezlitosna siła. Leo jest opowieścią o tych, którzy nie są obojętni na ludzką krzywdę oraz wiedzą jaką moc ma przyjaźń i miłość, dla wszystkiego tego są w stanie podpalić świat. A kto jak nie Agnieszka Lingas – Łoniewska potrafi tak skomplikowane osobowości przełożyć na słowa i napisać niezapomnianą książkę.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Taki jest świat
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć