ebook Wielka inwigilacja. Kto, jak i dlaczego nieustannie nas szpieguje?
3.62 / 5.00 (liczba ocen: 35)

Wielka inwigilacja. Kto, jak i dlaczego nieustannie nas szpieguje?
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 34.90
Audiobook - najniższa cena: 45.51
wciąż za drogo?
48.35 złpremium: 31.19 zł Lub 31.19 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
43.00 zł
51.99 zł
51.99 zł
35.40 zł
41.58 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Aby odzyskać internet dla nas samych, musimy go zresetować. Ronald J. Deibert – człowiek, który ujawnił gigantyczne nadużycia związane z użyciem programu Pegasus, założyciel i szef Citizen Lab, znanej na całym świecie grupy badawczej do spraw cyberbezpieczeństwa – opisuje nowe problemy społeczne i polityczne, jakie przynosi rozwój cyfrowej cywilizacji.

Najczęściej wypowiadane kłamstwo to: „nie mam nic do ukrycia”.

Wydaje Ci się, że ktoś Cię śledzi? Czujesz się podsłuchiwany? Myślisz, że ktoś mógł poznać Twoje tajemnice? I to te najskrytsze, których nie zdradzasz nawet najbliższym? Masz… całkowitą rację. Nadeszła era wielkiej inwigilacji! Ale może da się jeszcze uratować prywatność?

Ronald J. Deibert – człowiek, który ujawnił gigantyczne nadużycia związane z użyciem programu Pegasus, założyciel i szef Citizen Lab, znanej na całym świecie grupy badawczej do spraw cyberbezpieczeństwa – opisuje nowe problemy społeczne i polityczne, jakie przynosi rozwój cyfrowej cywilizacji.

Szpiegują nas nie tylko komercyjne firmy, lecz także rozmaitej maści dyktatorzy, politycy z autorytarnymi zapędami czy służby specjalne. Ebook „Wielka inwigilacja” jest o tym, jak daleko są w stanie się posunąć i jak groźne jest to dla naszego bezpieczeństwa.

Wielka inwigilacja. Kto, jak i dlaczego nieustannie nas szpieguje? od Ronald J. Deibert możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć