ebook (Bardzo) krótka historia życia na Ziemi. 4,6 miliarda lat w dwunastu rozdziałach
4.07 / 5.00 (liczba ocen: 1526)

(Bardzo) krótka historia życia na Ziemi. 4,6 miliarda lat w dwunastu rozdziałach
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 37.14
wciąż za drogo?
44.64 złpremium: 28.80 zł Lub 28.80 zł
37.14 zł Lub 33.43 zł
44.64 zł Lub 40.18 zł
48.00 zł płacąc BLIKiem: 45.60 zł
48.00 zł
37.12 zł
38.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Porywająca opowieść o przetrwaniu i uporze, dzięki którym życie zagościło na naszej planecie.

Przez miliardy lat Ziemia była niegościnnym miejscem, pokrytym wzburzonymi oceanami, powoli kształtującym swój krajobraz poprzez nieustanne erupcje wulkanów. A jednak, mimo wielu niepowodzeń, wyewoluowało tu życie. Życie, które uczyło się i przystosowywało do zmieniających się warunków, by trwać przez następne miliardy lat.

Henry Gee w atrakcyjny i przystępny sposób opisuje poszczególne etapy ewolucji życia na naszej planecie. Pokazuje, jak dryfujące superkontynenty zderzały się, kształtując dzisiejsze oblicze Ziemi. Przywołuje dawno wymarłe stworzenia w niezwykle sugestywnych opisach. A każdą formę życia od maleńkich bakterii przez majestatyczne dinozaury po wspaniałe ssaki traktuje z należytą powagą i dbałością.

Henry Gee sprawia, że zmieniająca się niczym kalejdoskop historia życia staje się zrozumiała i ekscytująca. Lektura tej książki będzie przyjemna dla każdego czytelnika! Jared Diamond

(Bardzo) krótka historia życia na Ziemi. 4,6 miliarda lat w dwunastu rozdziałach od Henry Gee możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć