ebook Zarzut
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 1270)

Zarzut
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
-16% 19.90 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
-31% 21.95 zł Lub 19.76 zł
22.34 zł płacąc BLIKiem: 21.22 zł
23.94 zł Lub 21.55 zł
27.90 zł
-31% 21.95 zł
31.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Joanna Chyłka nie po raz pierwszy ma twardy orzech do zgryzienia. Jednak ta sprawa jest szczególna. Mimo przekonujących zarzutów Chyłka podejmuje się obrony księdza oskarżonego o pedofilię. Czy skłonił ją do tego dług wdzięczności wobec duchownego? Niekorzystnych dowód przybywa. Kordian ma coraz większe wątpliwości co do słuszności podjętej decyzji. Do tego Joannie przyjdzie się zmierzyć z młodą, pełną werwy oskarżycielką, nie bez przyczyny zwaną… „Chyłką prokuratury”.

Do Joanny Chyłki zgłasza się ksiądz, któremu prawniczka i jej siostra wiele zawdzięczają – to on przed laty wyciągnął do nich pomocną dłoń, kiedy najbardziej tego potrzebowały. Dziś jednak ciążą na nim zarzuty o pedofilię – i mimo że są przekonujące, Chyłka nie jest gotowa uwierzyć w jego winę.

Joanna wraz z Kordianem podejmuje się jego obrony, choć ten ma poważne wątpliwości co do niewinności duchownego. Sprawa wystawia na próbę nie tylko ich związek, ale także umiejętności prawnicze – niekorzystne dowody się piętrzą, a w sprawę angażuje się młoda, pełna werwy oskarżycielka, zwana „Chyłką prokuratury”.

Zarzut od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Czasem prawda sądowa jest jedyną, na którą można liczyć.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć