ebook Światło w nas. Jak żyć w niepewnych czasach
4.29 / 5.00 (liczba ocen: 58472)

Światło w nas. Jak żyć w niepewnych czasach
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 27.00
wciąż za drogo?
-29% 27.00 zł Lub 24.30 zł
38.90 zł
40.49 zł Lub 36.44 zł
39.15 zł
40.04 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kontynuacja światowego megabestsellera „Becoming”. Po ogromnym sukcesie swojej autobiograficznej książki, tym razem Michelle Obama, była Pierwsza Dama USA, dzieli się w ebooku „Światło w nas” wiedzą i praktycznymi wskazówkami, jak zachować równowagę w dzisiejszym, pełnym niepewności świecie i jak radzić sobie z zachodzącymi w nim zmianami.

• Jak budować trwałe i szczere relacje?
• Jak tworzyć wspólnoty i budować je pomimo różnic, czerpiąc z nich siłę?
• Jakich narzędzi używać, aby poradzić sobie z poczuciem zwątpienia lub bezradności?
• Co robić, kiedy czujemy, że mamy dość?

Michelle Obama, czerpiąc ze swoich doświadczeń matki, córki, małżonki, przyjaciółki i Pierwszej Damy, dzieli się nawykami i zasadami, które wypracowała, aby skutecznie pokonywać różne życiowe mielizny i przeszkody. Opowiada o swoich najcenniejszych praktykach, np. sile małych rzeczy, „miłym rozpoczynaniu”, „sięganiu wysoko”, budowaniu „kuchennego stołu” zaufanych przyjaciół i mentorów, oraz o podejściu, dzięki któremu od ponad 30 lat razem z Barackiem Obamą tworzą udany związek, rodzinę i wspólnotę.

Z charakterystycznym dla siebie humorem, szczerością i współczuciem podejmuje również kwestie związane z rasą, płcią i aktywnością społeczną. Zachęca tym samym do zmierzenia się ze strachem i uprzedzeniami, znalezienia siły we wspólnocie i do odnajdywania w sobie motywacji do odważnego realizowania swojego potencjału.

Światło w nas. Jak żyć w niepewnych czasach od Michelle Obama możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć