ebook Emma
3.99 / 5.00 (liczba ocen: 492723) Ilość stron (szacowana): 328

Emma
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 4.19
Audiobook - najniższa cena: 18.91
4.19 złpremium: 2.70 zł Lub 2.70 zł
9.90 zł Lub 8.91 zł
15.80 złpremium: 10.19 zł Lub 10.19 zł
12.00 zł
14.50 zł
9.90 zł
10.19 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (17)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Emma to świetnie napisana powieść o miłości, klasyczny romans rozgrywający się w scenerii XIX wiecznej Anglii. I w zasadzie taka rekomendacja powinna wystarczyć, aby sięgnąć po tę książkę z prawdziwą przyjemnością. Powieść Jane Austen ma jednak głębszy wymiar - dostarcza nie tylko wzruszeń, ale także materiału do przemyśleń nad naturą ludzką. Warto ją również przeczytać jako szczególny zapis kobiecych oczekiwań w stosunku do mężczyzn. Wiele tu wypowiadanych wprost i nieco bardziej ukrytych przyczynków do portretu męskiego ideału. Czy tak bardzo zmienił się on w ciągu tych niemal dwustu lat, jakie upłynęły od wydania Emmy?

Emma od Jane Austen możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Jedna połowa ludzi na świecie nie potrafi zrozumieć, dlaczego drugiej połowie coś sprawia przyjemność.
Rzadko, bardzo rzadko w wyjaśnieniach pomiędzy ludźmi wyłania się całkowita prawda, rzadko zdarza się, by coś nie było choć trochę zatajone lub mylnie zrozumiane.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Treść, jak to w przypadku dzieł Jane Austen, niesmiertelnie aktualna. Natomiast forma jest warta swojej ceny - dużo błędów edytorskich, literówek i pomyłek. Niby nic wielkiego, ale po kilku rozdziałach zaczyna denerwować coraz bardziej. Jednak jeśli się bardzo chce, to można.

Warto zerknąć