ebook Rolady i romanse
3.6 / 5.00 (liczba ocen: 145)

Rolady i romanse
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 33.40
Audiobook - najniższa cena: 17.90
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
33.40 zł Lub 30.06 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
39.90 zł
33.90 zł
39.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kto się czubi, ten się… morduje?

Agata Śródka, niepokorna restauratorka-celebrytka po raz kolejny wikła się w kryminalną aferę, tym razem jednak to ona staje się główną podejrzaną. Prowadzone przez przenikliwego policjanta śledztwo szybko ujawnia dość dwuznaczne relacje między Agatą i ofiarą. Nie bacząc na status podejrzanej, kompaktowa mistrzyni kuchni podejmuje się odszukania tajemniczego pamiętnika należącego do Jarmili Witczak, ukochanej przez mieszkańców Jastrzębia-Zdroju żony założyciela uzdrowiska. Tymczasem panująca w środowisku kucharzy (a kucharek w szczególności) zmowa milczenia ustępuje miejsca wzajemnym oskarżeniom.

„Rolady i romanse” to pełna humoru komedia kryminalna okraszona doskonałymi przepisami dań kuchni śląskiej, utrzymana w duchu przygody rodem z książek Zbigniewa Nienackiego i nie lada gratka dla miłośników lokalnych tajemnic. Ukochani bohaterowie „Winy wina” oraz „Tajemnicy carycy” powracają, żeby bawić, tropić, gotować i odkrywać sekrety Jastrzębia-Zdroju.

Rolady i romanse od Małgorzata Starosta możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć