ebook 4-godzinny tydzień pracy
3.41 / 5.00 (liczba ocen: 1378)

4-godzinny tydzień pracy
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.73
Audiobook - najniższa cena: 29.73
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
29.73 zł Lub 26.76 zł
33.90 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
29.73 zł
29.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Książka kompas dla każdego z nas – pracownika, przedsiębiorcy, właściciela firmy. Wskazuje drogę do nowego rewolucyjnego świata i wygodnego, luksusowego życia.

Zapomnij o starej koncepcji emerytury i całej reszcie planów odkładania życia na później – nie musisz czekać. Co więcej, jest wiele powodów, by nie czekać, szczególnie w tych nieprzewidywalnych czasach zawirowań gospodarczych. O czymkolwiek byś nie marzył – ucieczce od wyścigu szczurów, wspaniałych podróżach po świecie, miesięcznym pięciocyfrowym dochodzie bez żadnego zaangażowania lub tylko o pełniejszym życiu, w większym stopniu wolnym od pracy – ta książka jest dla Ciebie przewodnikiem.
Pokazuje, jak krok po kroku zaprojektować luksusowy styl życia. Opowiada o tym:
• jak Tim Ferriss przeszedł od dochodu 40 tys. dolarów rocznie przy pracy po 80 godzin tygodniowo do 40 tys. miesięcznie przy pracy po 4 godziny tygodniowo,
• jak najbardziej rozchwytywani artyści podróżują po świecie, nie porzucając swojej pracy,
• jak w ciągu 48 godzin wyeliminować 50% swojej pracy, stosując reguły zapomnianego włoskiego ekonomisty,
• jak zamienić długotrwale budowaną karierę na krótkie epizody intensywnej pracy z częstymi „miniemeryturami”.
Ponadto w poradniku:
• ponad 50 praktycznych wskazówek i analiz przypadków podanych przez czytelników, którzy podwoili swoje dochody,
• wyjaśnienie, jak zasady projektowania stylu życia mogą się sprawdzić w nieprzewidywalnych czasach zawirowań gospodarczych,
• najnowsze narzędzia i triki oraz skróty rozwiązań technicznych pozwalających żyć jak dyplomata lub milioner, nie będąc ani jednym, ani drugim.

4-godzinny tydzień pracy od Timothy Ferriss możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Doczytałem do momentu. w którym autor opisuje jak wyszedł z kryzysu w swoim małżeństwie. Otóż polecił swojej indyjskiej asystentce, aby napisała maila do jego żony i przeprosiła w jego imieniu. Oczywiście żona była wniebowzięta. Dziękuję, postoję.

  • Awatar

    Polecam i polecał będę ten poradnik każdemu swojemu znajomemu. To książka, która bez zbędnego moralizowania i pustego filozofowania wskazuje pozytywne następstwa motywacji, nie tylko dla osób prowadzących biznes. Timothy Ferriss pozwala dostrzec czytelnikowi drzemiące w nim możliwości i w prosty sposób ukazuje, jak czerpać korzyści z odważnego postępowania. To pozycja, która otwiera oczy i pozwala dostrzec, jak wiele w naszym życiu zależy od właściwego podejścia do systemu mobilizacji i motywacji. U mnie sprawdza się w stu procentach.

  • Awatar

    Polecam każdemu, nawet jeżeli masz już pomysł na siebie i jesteś szczęśliwy to i tak warto przeczytać. Zasada 80/20 sprawdza się w życiu, książka mi pomogła, na dowód napiszę że zacząłem ją czytać w samolocie z Australii do Niemiec, a skończyłem w Anglii. W domu wysiedziałem tylko 4 dni :)

Warto zerknąć