ebook Rzym i Jerozolima
3.68 / 5.00 (liczba ocen: 154)

Rzym i Jerozolima
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.70
wciąż za drogo?
27.70 zł Lub 24.93 zł
51.52 złpremium: 33.24 zł Lub 33.24 zł
47.09 zł Lub 42.38 zł
55.40 zł
55.40 zł
47.06 zł
48.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jedna z części popularnonaukowej trylogii, w której Aleksander Krawczuk przedstawia skomplikowane i dramatyczne dzieje stosunków między państwem rzymskim a Judeą w dobie rodzącego się chrześcijaństwa. Losy bohaterów: Heroda, jego wnuczki Bereniki oraz przyszłych cesarzy Wespazjana i Tytusa, ukazane są na szerokim tle walk o władzę w samym Imperium, a także politycznych i doktrynalnych sporów wśród Żydów.

Trylogia Aleksandra Krawczuka, na którą składają się książki: „Herod król Judei”, „Tytus i Berenika” oraz „Rzym i Jerozolima”, przedstawia skomplikowane i dramatyczne dzieje stosunków między państwem rzymskim a Judeą w dobie rodzącego się chrześcijaństwa. Jej chronologiczne ramy wyznaczają daty wkroczenia Pompejusza do świątyni jerozolimskiej w 63 roku p.n.e. oraz stłumienia powstania żydowskiego w latach siedemdziesiątych n.e. Losy bohaterów: Heroda, jego wnuczki Bereniki oraz przyszłych cesarzy Wespazjana i Tytusa ukazane są na szerokim tle walk o władzę w samym Imperium, a także politycznych i doktrynalnych sporów wśród Żydów.

Rzym i Jerozolima od Aleksander Krawczuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć