ebook Uczenie maszynowe z użyciem Scikit-Learn, Keras i TensorFlow. Wydanie III
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Uczenie maszynowe z użyciem Scikit-Learn, Keras i TensorFlow. Wydanie III
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 89.50
wciąż za drogo?
98.45 zł Lub 88.61 zł
179.00 zł
89.50 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pojęcia, techniki i narzędzia służące do tworzenia systemów inteligentnych

Głębokie sieci neuronowe mają niesamowity potencjał. Osiągnięcia ostatnich lat nadały procesom uczenia głębokiego zupełnie nową jakość. Obecnie nawet programiści niezaznajomieni z tą technologią mogą korzystać z prostych i niezwykle skutecznych narzędzi, pozwalających na sprawne implementowanie programów uczących się z danych.

Znajdziesz tu rozsądne, intuicyjne objaśnienia, a także mnóstwo praktycznych porad! - Francois Chollet, twórca interfejsu Keras

To trzecie wydanie bestsellerowego przewodnika po uczeniu maszynowym. Książka jest adresowana do osób, które chcą wejść w świat uczenia maszynowego ― przy czym wystarczą do tego minimalne umiejętności programistyczne. Zawarto tu minimum teorii, a proces nauki ułatwiają liczne przykłady i ćwiczenia. Dzięki temu przyswoisz niezbędne pojęcia i nauczysz się korzystać z gotowych platform produkcyjnych Pythona: Scikit-Learn, Keras i TensorFlow. W tym wydaniu pokazano różnorodne techniki, od prostej regresji liniowej aż po głębokie sieci neuronowe. Szybko nauczysz się tworzyć działające systemy inteligentne!

W książce między innymi:

  • korzystanie ze Scikit-Learn, z TensorFlow i Keras
  • modele: maszyny wektorów nośnych, drzewa decyzyjne, lasy losowe i metody zespołowe
  • uczenie nienadzorowane: redukcja wymiarowości, analiza skupień, wykrywanie anomalii
  • sieci neuronowe: sieci splotowe, rekurencyjne, modele dyfuzyjne i transformatory
  • trenowanie i implementacje sieci neuronowych

To znakomite wprowadzenie do teoretycznych i praktycznych rozważań na temat rozwiązywania problemów za pomocą sieci neuronowych!  Pete Warden, mobile lead projektu - Tensor Flow

 

Uczenie maszynowe z użyciem Scikit-Learn, Keras i TensorFlow. Wydanie III od Aurélien Géron możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć