ebook Element układanki - audiobook
3.05 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 10)

Element układanki - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 15.90
Audiobook - najniższa cena: 28.60
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
28.60 zł Lub 25.74 zł
34.99 zł
34.99 zł
28.80 zł
31.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jak to możliwe, że ceniona wykładowczyni akademicka i pisarka jest podejrzana o brutalne zabójstwa? Jaki będzie finał internetowej znajomości z podejrzanym literaturoznawcą? Do czego posunie się żądny zemsty i pełen wściekłości morderca?

Wzięta pisarka, żona lekarza sądowego, kobieta tajemnicza, wrażliwa i uparta zostaje uwikłana w serię niewyjaśnionych morderstw. W zagadkowych okolicznościach giną bliscy jej mężczyźni. Dotychczas ustabilizowane życie Elżbiety gmatwa się i rozsypuje jak niekompletne puzzle, których nie sposób połączyć z powrotem.

Powieść porusza między innymi problem wyobcowania z powodu odmienności człowieka i braku tolerancji. Potwierdza tezę, że jedno zdarzenie potrafi zrujnować życie. Wciąga i zmusza czytelnika w snucie domysłów, często wiodących w „ślepą uliczkę" i ma, jak na porządny kryminał przystało, zupełnie zaskakujące zakończenie.

Przed tobą wciągająca powieść z ciekawie poprowadzoną intrygą kryminalną i barwnie przedstawionymi głównymi bohaterami. Powieść przypadnie do gustu każdemu, kto lubi wnikliwe rozważania nad motywem działania ludzi odrzuconych przez społeczeństwo, którzy pragną przesunąć na swoją korzyść granice ,,sprawiedliwości"...

Audiobooka interpretuje Tomasz Sobczak.

Element układanki od Hanna Szemar możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć