ebook Heartbreak Boys
4.03 / 5.00 (liczba ocen: 2361)

Heartbreak Boys
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 24.40
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
24.40 zł Lub 21.96 zł
-28% 24.90 zł
30.18 zł
30.45 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Chłopaki też płaczą…

Jack to kolorowy ptak, wszędzie go pełno, błyszczy w każdym towarzystwie. Nate jest całkowitym przeciwieństwem Jacka. Wycofany, nieśmiały, twierdzi, że dziwnie zachowuje się w sytuacjach towarzyskich. Na początku wakacji Jack i Nate zostają singlami, gdy ich eks, Dylan i Tariq, rozpoczynają nowy związek. Najgorsze jest jednak to, że ich byli publikują zdjęcia w mediach społecznościowych, pokazując całemu światu, jak wspaniałe jest ich nowe wspólne życie! Ale Jack i Nate nie dadzą się upokorzyć! Postanawiają stworzyć własną rolkę, by pokazać, że w podróży po Anglii bawią się jeszcze lepiej. Jednak udawanie, że to najcudowniejsze w historii lato, okazuje się o wiele trudniejsze… Między przygnębiającymi motelami przy autostradzie i obrzydliwymi kempingami, dzieje się coś naprawdę epickiego: Jack i Nate uczą się, jak pokochać na nowo.

"Heartbreak boys" to komedia romantyczna o złamanych sercach, wpadkach w mediach społecznościowych i nauce bycia szczęśliwym takim, jakim się jest.

Heartbreak Boys od Simon James Green możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć