ebook Twórca historii - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Twórca historii - audiobook
audiobook (mp3)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 30.87
Audiobook - najniższa cena: 24.21
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
25.00 zł
34.90 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
24.21 zł
34.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Życie z Bogiem to więc nie kwestia pytania o to, co mamy robić, ale sprawa przygotowania dla Niego miejsca, aby mógł w nas żyć i tworzyć najpiękniejszą historię.”

„Najnowsza książka Wojtka Walaszczyka to jedna z tych pozycji, które czyta się jednym tchem. Widzimy w niej Boga, działającego z mocą wśród ludzi takich jak my: zwykłych Polaków, żyjących w XXI wieku, którzy nie są herosami wiary. Każdy z nas zmaga się bowiem z podobnymi trudnościami, jak bohaterowie kolejnych rozdziałów Twórcy historii.” - Agata Strzyżewska (misjonarka)

„Książka Twórca historii nie ma podziału na rozdziały. Zamiast rozdziałów jest prawdziwy człowiek i prawdziwa historia. To dziesięć różnych opowieści, które mają cechę wspólną – są jak motek wełny. Z perspektywy ludzkiej są zawikłane i poplątane. Kiedy jednak Bóg bierze je w swoje ręce, to nawet w tym, co poplątane, widać sens, a z motka zagmatwanego życia powstaje dzieło Bożej, zbawczej historii.” - Radosław Siewniak (ewangelista, założyciel Stowarzyszenia „Do Źródła”)

„Zobacz, jak Bóg porusza się w życiu zwykłych, wydawałoby się nic nie znaczących w ogromnym wszechświecie, ludzi. Historie, które pokazują, że małe, często niewyraźne Boże wskazówki i słowa rodzą Jego potężne dzieła. Polecam gorąco – niezależnie od tego, w jakiej sytuacji dziś się znajdujesz, Bóg potrafi zrobić coś, co nie pojawiło się nawet w twoich najbardziej odważnych marzeniach.” - Grzegorz Przeliorz (Wydawnictwo Szaron)

O AUTORZE:

Wojciech Walaszczyk – Pastor i współzałożyciel Centrum Chrześcijańskiego WINNICA w Rybniku. Autor książki Pocałunek Nieba, mówca konferencyjny i budowniczy Kościoła. Jego nauczania są pełne łaski, która – jak wierzy – jest kluczem do owocnego życia chrześcijańskiego. Wyznaje i praktykuje proroczy wymiar prowadzenia służby i Kościoła, wspierając całym sercem rozwój Kościołów lokalnych w Polsce i za granicą. Mieszka w Rybniku wraz z żoną Olą i trójką dzieci.

Audiobooka interpretuje Sebastian Misiuk.

Twórca historii od Wojciech Walaszczyk możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć