ebook Zamiast czekać, zacznij żyć! - audiobook
4.27 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 34)

Zamiast czekać, zacznij żyć! - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 28.97
Audiobook - najniższa cena: 19.49
wciąż za drogo?
19.49 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
26.99 zł
29.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Sprawdź, jak Ks. Jan Kaczkowski uczył nas czułości, bliskości i miłości do drugiego człowieka. Posłuchaj niepublikowanych wcześniej tekstów, w których każe nam wyjść ze strefy własnego komfortu i porzucić wieczne czekanie na to, aż spotka nas coś dobrego. Zacznij żyć! NIE TRAĆ CZASU, ZACZNIJ KOCHAĆ!

Ks. Jan Kaczkowski uczył nas czułości, bliskości i miłości do drugiego człowieka. Jego słowa zawsze trafiały prosto w najdelikatniejsze struny naszej duszy i nierzadko poruszały najgłębiej ukryte lęki i pragnienia. Zdecydowanie za wcześnie zabrakło nam jego mądrego głosu.

W nigdy wcześniej nie publikowanych tekstach wręcz każe nam wyjść ze strefy własnego komfortu. Porzucić wieczne czekanie na to, aż spotka nas coś dobrego, i wziąć życie we własne ręce. Piłka jest po naszej stronie – czy odpowiemy na jego propozycję?

Audiobooka interpretuje Wojciech Stagenalski.

Zamiast czekać, zacznij żyć! od Jan Kaczkowski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć