ebook Inspektor i Złodziejka
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Inspektor i Złodziejka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 25.00
wciąż za drogo?
25.00 zł
46.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Londyn, 1900 rok. Ponure zaułki East Endu i wielonarodowe, tętniące życiem Soho. Caitlin Brogan – żyjąca na przekór konwenansom złodziejka z Dublina szuka zemsty na człowieku, który zabił jej rodziców. Kiedy jednak poznaje Valentine’a Cosgrove’a, ekscentrycznego inspektora Scotland Yardu, zemsta nie wydaje się już taka prosta… Zafascynowana sekretami mężczyzny, wykorzystuje go do własnych celów, ryzykując nie tylko życie swojego kochanka, irlandzkiego rewolucjonisty, ale także własne, nieczułe dotąd serce.

Czym skończy się igranie z uczuciami inspektora dręczonego demonami z przeszłości? Czy Caitlin zdoła zapomnieć o tragicznej nocy, która zmieniła jej życie kilka miesięcy wcześniej? Nie tylko ona wie, co się wtedy wydarzyło…

W stolicy Imperium Brytyjskiego u schyłku XIX wieku narodzi się zakazane uczucie między detektywem i znienawidzonym wrogiem Fenian oraz Irlandką poza prawem, która każdego dnia odgrywa inną rolę swojego życia.

Kochasz romanse historyczne pełne tajemnic i intryg jak “Poldark” czy “Outlander”? A może preferujesz zagadki rodem z seriali “Ripper Street” lub “Alienista”? Jeśli pragniesz poznać mroczną stronę epoki, trylogia „Londyn – Dublin – Petersburg” będzie dla ciebie wymarzoną lekturą.

Londyn – Dublin – Petersburg. Trzy miasta. Dwoje bohaterów. Jedna historia.

Inspektor i Złodziejka od Justyna Andrulewicz, Joanna Truchel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Czasem o życiu człowieka decyduje przypadek. Jedna rozmowa, która zmienia bieg wydarzeń niczym zwrotnica trasę pociągu.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć