ebook Uwięziony w mroku - audiobook
3.32 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 12)

Uwięziony w mroku - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 16.12
Audiobook - najniższa cena: 28.80
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
34.99 zł
34.99 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
28.80 zł
31.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Jak bardzo wygląd determinuje ludzkie życie? W jakim stopniu dzieciństwo wpływa na późniejsze losy człowieka i wybory, których codziennie dokonuje? Jak trudno dostrzec własną niemoralność, łatwo oceniając innych? Gdzie znajdują się granice tolerancji wobec siebie i drugiego człowieka?

Ignacy, niemal przez wszystkich nazywany Quasim, urodził się ze zdeformowaną twarzą, a w dodatku przy porodzie zmarła jego matka. Z tego powodu ojciec uważał go za „potwora" i zawsze traktował inaczej niż starszego brata.

Oto literacka podróż w głąb ludzkiej natury, elektryzująca opowieść o mrocznych fascynacjach, dzikiej seksualnej żądzy i przekraczaniu własnych granic. Powieść wyraźnie nawiązuje do problematyki etycznej obecnej w „Zbrodni i karze" Fiodora Dostojewskiego, zwraca uwagę wyrazistymi opisami scen erotycznych.

Jeśli chcesz poznać tragiczną historię mężczyzny, który za wszelką cenę chce pozbyć się piętna brzydoty i zatraca umiejętność odróżnienia zbrodni od młodzieńczych marzeń, powieść Małgorzaty Cimek-Gutowskiej na pewno ci się spodoba.

Audiobooka interpretuje Krzysztof Plewako-Szczerbiński.

Uwięziony w mroku od Malgorzata Cimek-Gutowska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć