ebook Schorowana Matka Ziemia
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Schorowana Matka Ziemia
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 24.96
wciąż za drogo?
26.97 złpremium: 17.40 zł Lub 17.40 zł
24.96 zł Lub 22.46 zł
29.00 zł
25.01 zł
25.24 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

"Schorowana Matka Ziemia" to niezwykle ważna pozycja dla tych wszystkich, którzy chcą lepiej zrozumieć problemy związane z zagrożeniem życia na Ziemi. Autor, Andrzej Graul, przybliża nam złożoność degradacji środowiska i skutki, jakie niesie za sobą kryzys klimatyczny. To wyzwanie dla każdego, kto pragnie działać na rzecz ochrony naszej planety.

Książka przedstawia nie tylko negatywne skutki, ale również ukazuje pozytywne działania i pomysły na ratowanie naszej Matki Ziemi. Wyjaśnia, jakie podejścia i strategie najlepiej wprowadzić, aby ograniczyć skutki i zmniejszyć ich negatywny wpływ na przyszłość naszej planety.

Andrzej Graul w swojej publikacji, której kontekstem jest pandemia koronawirusa, pokazuje, że tylko poprzez podejmowanie odpowiednich działań możemy zabezpieczyć przyszłe pokolenia. Przedstawia aktualne dane dotyczące degradacji środowiska i proponuje rozwiązania, które pomogą nam zredukować nasze negatywne wpływy.

Ebook "Schorowana Matka Ziemia" to doskonała lektura dla naukowców, studentów, nauczycieli i wszystkich tych, którzy chcą lepiej zrozumieć skomplikowane problemy związane z ochroną środowiska. Ta pozycja dostarczy wiedzy, która pozwoli nam działać na rzecz ratowania naszej Matki Ziemi.

Schorowana Matka Ziemia od Andrzej Graul możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć