ebook Miłość, proszę pani - audiobook
3.75 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2)

Miłość, proszę pani - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 28.90
Audiobook - najniższa cena: 28.90
wciąż za drogo?
44.55 złpremium: 28.74 zł Lub 28.74 zł
-24% 28.90 zł
33.53 zł
37.00 zł
38.32 zł Lub 34.49 zł
36.06 zł
47.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dwadzieścia międzywojennych lat – kolorowych i szarych. Biednych i bogatych. Pełnych nadziei i zwątpienia. Wyjątkowych – jak nigdy wcześniej i nigdy później. Audiobook „Miłość, proszę pani” to piękna powieść osadzona w realiach epoki, ze słynną Ziemiańską, teatrzykami rewiowymi i salonami literackimi, z postaciami takimi jak Irena Krzywicka i Tadeusz Boy-Żeleński.

Dwie kobiety – Irena i Teresa

Pierwsza ma wszystko: męża, kochanka, wymarzone dzieci, wykształcenie, dobrobyt. Drugiej wszystkiego brakuje: miłości, szczęścia, pracy i pieniędzy.
Irena Krzywicka – skandalistka, demoralizatorka, uwikłana w głośny romans. Teresa Kulebianka – od losu dostała słabe karty. Chciała się wyrwać z biedy rodzinnego domu i nigdy tam nie wrócić.
Obu życie wystawiło wysoki rachunek za podążanie za pragnieniami.

Kiedy się spotykają, Irena jest na szczycie, Teresa – na samym dole. Ta znajomość je odmieni, zwłaszcza że nic nie może przecież wiecznie trwać – ani nieszczęście, ani szczęście...

Audiobooka interpretuje Monika Chrzanowska.

Miłość, proszę pani od Agnieszka Jeż możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć