ebook Zderzenie
3.61 / 5.00 (liczba ocen: 1804)

Zderzenie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 25.93
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
-23% 25.93 zł Lub 23.34 zł
27.90 zł
34.42 zł
34.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dwoje ludzi z zupełnie innych światów. Ben Forsberg prowadzący spokojne życie biznesmen i konsultant do spraw bezpieczeństwa. Po dwóch latach nadal opłakujący śmierć żony zastrzelonej przez snajpera na Karaibach w trakcie ich wspólnego miesiąca miodowego. Były agent CIA, pseudonim Pielgrzym zdradzony szpieg, potrafiący zabijać na dziesiątki sposobów. Cudem wywinął się od snajperskiej kuli. Obu mężczyzn nie łączy nic poza martwym zabójcą, który pociągnął za cyngiel i wizytówką z nazwiskiem Bena tkwiącą w kieszeni trupa. ścigani przez agentów federalnych, nie mając wyboru. Forsberg i Pielgrzym muszą ze sobą współpracować, ale ich przymierze jest kruche jak szkło. Kim są dla siebie, przyjaciółmi czy śmiertelnymi wrogamia?

Jeff Abbott, pięciokrotnie nominowany do najważniejszych nagród w kategorii powieści kryminalnej, został przez Harlana Cobena nazwany nową gwiazdą thrillera.

Zderzenie od Jeff Abbott możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć