ebook Wojna o dziecko. Historia surogatki z Ukrainy - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Wojna o dziecko. Historia surogatki z Ukrainy - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  SAGA Egmont
E-book - najniższa cena: 20.57
Audiobook - najniższa cena: 24.69
wciąż za drogo?
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
24.69 zł
26.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Para gejów marzących o dziecku, kobieta zmuszona utrzymywać się z surogacji, mieszkańcy pochłoniętej wojną Ukrainy - bohaterowie doprowadzeni do ostateczności redefiniują swoje poglądy i przesuwają granice tego, co dla nich akceptowalne.

Małżeństwo Nataliji jest szczęśliwe i kompletne. Co prawda w domu się nie przelewa, ale jej kochający mąż bierze na siebie utrzymanie rodziny, podczas gdy ona może zająć się wychowaniem gromadki dzieci. Życie płata jednak figle i kobieta wkrótce będzie zmuszona poszukać własnego źródła zarobku. Z kolei Oskar i Niklas niedawno zalegalizowali swój związek i coraz śmielej zaczynają myśleć o dziecku. Tylko jak przekazać geny, gdy jest się parą gejów? Gdy już wydaje się, że te dwie historie szybko znajdą szczęśliwy finał, Rosja napada na Ukrainę.

Książka zainteresuje miłośników powieści wojennej "Pod obcym niebem" Sylwii Kubik.

Audiobooka interpretuje Ewa Sobczak.

Wojna o dziecko. Historia surogatki z Ukrainy od Ewa Wyszyńska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć