ebook Letnia propozycja
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 17572)

Letnia propozycja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 23.52
Audiobook - najniższa cena: 38.37
wciąż za drogo?
38.04 złpremium: 24.54 zł Lub 24.54 zł
32.72 zł Lub 29.45 zł
32.90 zł
34.00 zł
34.77 zł
23.52 zł
30.68 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wystarczy jedno lato, aby się zakochać. Ile czasu potrzeba, by zapomnieć?

To była najbardziej szalona randka w ciemno w życiu Georgii. Jej partner to ideał – przystojny, seksowny, czarujący… W dodatku naprawdę dobrze im się rozmawiało. To znaczy do czasu, aż pojawił się mężczyzna, z którym Georgia rzeczywiście była umówiona, a Max okazał się oszustem, gotowym zrobić wszystko, żeby tylko spędzić z nią choć kilka minut. Mimo niezwykłego początku znajomości Georgia decyduje się znowu spotkać z Maksem na meczu hokejowym, na który ją zaprosił. Nie wiedziała tylko, że kiedy ona będzie obserwować rozgrywkę z trybun, mężczyzna będzie największą gwiazdą meczu – na lodzie.

Max okazał się wszystkim, czego Georgia w tym czasie potrzebowała, a co najważniejsze – był w pobliżu tylko przez kilka miesięcy, ponieważ podpisał kontrakt z nowym zespołem w Los Angeles. Zaproponował Georgii pewien układ – spędzą razem lato, świetnie się bawiąc i nie myśląc o przyszłości. Skoro ich związek miał wyznaczoną datę ważności, sprawy nie mogły stać się zbyt poważne… Prawda?

Letnia propozycja od Vi Keeland możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Miłość obwarowana warunkami nie może być trwała. Prawdziwe uczucie zawsze istnieje “pomimo” lub “na przekór”, a nie “gdyby tylko”.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć