ebook Kozioł - audiobook
4.18 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 9)

Kozioł - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 32.36
Audiobook - najniższa cena: 32.83
wciąż za drogo?
43.62 złpremium: 28.14 zł Lub 28.14 zł
32.83 zł
36.00 zł
37.52 zł Lub 33.77 zł
46.90 zł
34.90 zł
35.31 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Powieść kryminalna osadzona w ponurej PRL-owskiej rzeczywistości lat 50. XX wieku. „Kozioł” przenosi nas do szczecińskich szpitali, w których rozprzestrzenia się nieznana dotąd, śmiertelna choroba. Wszystko wskazuje na to, że epidemia ma związek z zawieszonymi śledztwami, a szczególnie z jednym, które dotyczyło brutalnego morderstwa z 1952 roku. Porucznik Ugne Galant i podlegli mu milicjanci muszą ścigać się nie tylko z czasem. Każda godzina dochodzenia przybliża ich do odkrycia wstrząsającej prawdy, a każdy odkryty trop ich samych wystawia na coraz cięższą próbę…

PRAWDA CIĘ PRZERAZI

ROK 1957
Do szczecińskich szpitali zgłaszają się chorzy cierpiący na nieznaną chorobę. Infekcja błyskawicznie niszczy ich organizmy, doprowadzając do zgonu. W Komendzie Wojewódzkiej Milicji Obywatelskiej zostaje powołany specjalny zespół do zbadania tej sprawy. Na jego czele staje porucznik Ugne Galant. Milicjanci muszą wrócić do nierozwiązanych śledztw sprzed kilku lat. W tym do tego, o którym oficjalnie się nie mówi – morderstwa, które miało miejsce we wrześniu 1952 w domu przy ulicy Wilsona 7 na Niebuszewie.

Śledczy ścigają się nie tylko z czasem, ale także z własnymi słabościami. Każda godzina śledztwa przybliża ich do odkrycia mrocznej prawdy o pionierach, którzy przybyli do Szczecina, by zbudować nowy, lepszy świat.

W roli lektora Leszek Filipowicz.

Kozioł od Przemysław Kowalewski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć