ebook Autoterapia. Sto dni do szczęśliwego życia - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Autoterapia. Sto dni do szczęśliwego życia - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 29.50
Audiobook - najniższa cena: 13.90
wciąż za drogo?
13.90 zł Lub 12.51 zł
50.00 zł
50.90 zł
59.00 zł
-19% 23.60 zł
48.56 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Żyj pełniej. Spokojniej. Nareszcie szczęśliwie!

Szybkie tempo pracy, niepewna przyszłość, stres, nieprzepracowane trudne epizody z dzieciństwa, konflikty z bliskimi ― wszystko to negatywnie oddziałuje na psychikę. Cierpimy, chorujemy, życiową energię zużywamy na przetrwanie. I na szukanie pomocy w coraz dłuższych kolejkach do psychiatrów i terapeutów. Albo też, jeśli warunki i koszty leczenia są dla nas nieakceptowalne, zgłaszamy się po ratunek do znachorów, którzy obiecują, że w magiczny sposób wyprowadzą nas na prostą.
Zaraz, zaraz. A gdyby tak, korzystając z zasobów, które już posiadamy, z małą pomocą skutecznego poradnika pokonać napotkane przeszkody, jakie rzuca nam los, otoczenie i ― przede wszystkim ― własna psychika?

To książka przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą żyć spokojniej, pełniej i szczęśliwiej. Można z niej korzystać samodzielnie lub potraktować ją jako wsparcie podczas terapii ― to zależy od indywidualnej potrzeby. W stu składających się na ten przewodnik krótkich rozdziałach-sesjach znajdziesz szereg technik i narzędzi, które pomogą Ci przebudować w dobrą stronę utrwalone przez lata negatywne mechanizmy myślenia i działania.

Ważne! Z sesji nie musisz korzystać codziennie ani odbywać ich po kolei ― tempo i charakter pracy zależą od Ciebie.

W roli lektora Andrzej Hausner.

Autoterapia. Sto dni do szczęśliwego życia od Adam Zemełka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć