ebook Antoś - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Antoś - audiobook

Audiobook - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
19.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Jąkało! Kulawa ofermo!” – te słowa wbijały się w serce Antosia niczym cierń. Każdego dnia. Jego życie odmieniło się, kiedy poznał… przyjaciela. Niezwykłego, choć tak samo skrzywdzonego jak sam chłopiec.

„Antoś” to opowieść o bezinteresownym dobru, które ma wielką moc, o tym, że warto być życzliwym i okazywać pomoc słabszym, ale także o tym, że przyjaźń jest największą wartością, która dodaje skrzydeł – czasem dosłownie! Jesteście ciekawi, komu wyrosły skrzydła?

Zapraszamy Was w podróż po zielonych Żuławach, w których zakamarkach spotkać Was może mgnienie dobra.

W roli lektora Natalia Mirowska

O audiobooku Antoś blogerzy napisali:

Jest to jedna z najpiękniejszych bajek jakie miałam przyjemność czytać. Znam pióro Sylwii Kubik i wiem już czego mogę się po niej spodziewać, ale pisarka zaskoczyła mnie ponownie. Zdecydowanie nie czytam już literatury dziecięcej, ale dla tej książeczki mam ochotę zrobić wyjątek i pozostawić ją na zawsze w swoim czytniku. -  Bookieciarnia - Joanna

Antoś od Sylwia Kubik możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
WSPANIAŁA, WSPANIAŁA, WSPANIAŁA

Dalej już nie trzeba czytać, a ja na tych trzech słowach bym mogła skończyć moją opinię. Jestem jednak literacką gadułą i z przyjemnością dodam jeszcze małe co nie co.

Ta wyjątkowa bajeczka na pierwszy rzut oka składa się ze słów i przepięknych kolorowych obrazków. Mój drogi czytelnik niech Cię to nie zwiedzie.
Ta piękna opowieść utkana jest z najdelikatniejszych uczuć, które grają na emocjach czytającego i zostają głęboko w sercu.

Jest to jedna z najpiękniejszych bajek jakie miałam przyjemność czytać. Znam pióro autorki i wiem już czego mogę się po niej spodziewać, ale Sylwia zaskoczyła mnie ponownie. Zdecydowanie nie czytam już literatury dziecięcej, ale dla tej książeczki mam ochotę zrobić wyjątek i postawić ją na swoim regale.
Antoś sprawił, że serce zabiło mi mocniej. Morał natomiast, który Sylwia starał się przekazać w tej bajeczce, przemawiał do mnie z całą gamą wzruszeń. Ta cieniutka, bo posiadająca zaledwie 44 strony bajeczka jest najlepszym dowodem na to, że jak mało może znaczyć tak wiele.

Autorka porusza w tej bajeczce bardzo powszechny temat. Pokazuje w prosty, przyswajalny dla dziecka sposób, jak oceniamy ludzi po pozorach oraz jak bardzo ich w ten sposób krzywdzimy.

Z drugiej strony udowadnia, że dobro zawsze zwycięża, nawet to całkowicie bezinteresowne.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Bookieciarnia
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć