ebook Sługa cesarstwa
4.13 / 5.00 (liczba ocen: 76)

Sługa cesarstwa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w historii śledzenia
E-book - najniższa cena: 12.90
Audiobook - najniższa cena: 42.31
48.76 złpremium: 31.46 zł Lub 31.46 zł
44.56 zł Lub 40.10 zł
44.57 zł Lub 40.11 zł
44.90 zł
-72% 12.90 zł
42.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trzecie spotkanie z bohaterami serii „Materia Secunda” Adama Przechrzty – historyka, który stał się mistrzem fantasy. Książę Guang, latami więziony i tresowany jak zwierzę, miał stać się śmiertelnie niebezpiecznym szaleńcem, którego za wszelką cenę trzeba pokonać i zabić. Spiskowcy nie przewidzieli jednak jednego – tego, że Olaf Rudnicki ma serce i rozum. I umie obu używać…

Pycha kroczy przed upadkiem.

Książę Guang, latami więziony i tresowany jak zwierzę, miał nienawidzić swoich rodziców i wszystkiego co żyje. Miał być śmiertelnie niebezpiecznym szaleńcem, którego za wszelką cenę trzeba pokonać i zabić. Najlepiej rękoma przybysza, którego po wykonaniu zadania będzie można bez żalu poświęcić. Spisek wydawał się doskonały. Jednego tylko spiskowcy nie przewidzieli tego, że Olaf Rudnicki ma serce. I rozum. I umie używać obu.

Sługa cesarstwa od Adam Przechrzta możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Świetne zakończenie trylogii, sytuacja rozwija się ciekawie, do końca nie wiadomo co się stanie, bohaterowie są nieprzewidywalni. Mój ulubiony element rozwoju bohater występuje, a zatem postęp jest zauważalny i motywuje do zapoznania się z całą treścią. W dwa dni można ogarnąć całość.

Warto zerknąć