ebook Królestwo Złowrogich
3.91 / 5.00 (liczba ocen: 58685)

Królestwo Złowrogich
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.90
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
-12% 27.90 zł
27.93 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
33.00 zł
29.93 zł
31.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Autorka bestsellerów „New York Timesa”, Kerri Maniscalco, w trzeciej książce z serii „Królestwo Nikczemnych” proponuje czytelnikom ekscytujący romans, pełen tajemnic, zmysłowych scen i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Dwie klątwy. Jedno proroctwo. Rozliczenie, którego wszyscy się obawiali. I miłość potężniejsza niż przeznaczenie. Padnijcie na kolana przed królem i królową Piekła!

Emilia nie może się otrząsnąć po szokującym odkryciu dotyczącym jej siostry, Vittorii. Ale zanim zmierzy się z demonami przeszłości, musi zdobyć swojego króla, uwodzicielskiego Księcia Gniewu. Dziewczyna pragnie nie tylko jego ciała; chce także jego serca i duszy – a tego tajemniczy demon dać jej nie może.

Kiedy wysoki rangą członek Dworu Chciwości zostaje zamordowany, dowody z miejsca zbrodni jednoznacznie wskazują na Vittorię jako morderczynię. Emilia zrobi wszystko, aby poznać treść oskarżeń przeciwko siostrze.

Wraz z Panem Gniewu prowadzić będą występną grę, napędzaną grzechem i pełną oszustwa. Wszystko po to, by rozwiązać zagadkę morderstwa i położyć kres niepokojom, które narastają między wiedźmami, demonami, zmiennokształtnymi, a także najbardziej zdradzieckimi ze wszystkich: Złowrogimi. Emilia otrzymała ostrzeżenie, ale jeśli chodzi o Nikczemnych – nic nie jest takim, jakim się wydaje. Czy to możliwe, by prawdziwi wrogowie czaili się znacznie bliżej, niż myślała?

Ebook „Królestwo Złowrogich” to trzecia część serii autorstwa Kerri Maniscalco. Wcześniej ukazały się „Królestwo Nikczemnych” i „Królestwo Przeklętych”.

O e-booku Królestwo Złowrogich blogerzy napisali: 

Spektakularny - to chyba najlepszy przymiotnik opisujący Królestwo Złowrogich. Odnoszę wrażenie, że dwa poprzednie tomy były jedynie rozgrzewką. Co tutaj się działo! Jeśli lubicie fantastyczne motywy, niegrzeczne momenty i nieoczywistych bohaterów - warto przyjrzeć się tej serii. Miejcie na uwadze, że sporo tu brutalności- wszak bohaterami są demony i wiedźmy. - Zakątek czytelniczyn - Malwina

Kerri Maniscalco w finałowym tomie nie zwalnia tempa i nie skupia się jedynie na finale, on nadchodzi w odpowiednim momencie, lecz wcześniej fabuła obfituje w intrygi, nieprzewidziane wybory postaci oraz uczuciowe zawirowania. -  Taki jest świat - Katarzyna Pessel

Królestwo Złowrogich od Kerri Maniscalco możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Czasami najtrudniej jest usunąć się na bok, by druga osoba mogła samodzielnie podążać własną ścieżką, zwłaszcza gdy ci na niej zależy.
Nieporozumienia łatwo mogą przerodzić się złość, a ta jedynie napędza nierozważne czyny. Wystarczy małe zarzewie konfliktu, by rozgorzał on z siłą, jaka nie do końca da się przewidzieć. Każde rzucone wtedy słowo może mieć ogromny wpływ na tylko na tu i teraz, lecz także na to, co dopiero wydarzy się.

Emilia i Vittoria połączone wydawałoby się na zawsze siostrzanymi więzami i czymś bardziej skomplikowanym. Prawda o nich, przeszłości oraz teraźniejszości również przynosi niespodzianki. Przyszłość rysuje się co najmniej niespokojnie i z wyzwaniami od jakich zależy wszystko. Wystarczy jeden nierozważny krok i jedna z nich straci to, na czym najbardziej jej zależy. Czy Emilia podejmie odpowiednie decyzje? Wie czego pragnie lub raczej kogo chce mieć u swego boku, a wrogowie do tej pory nie doceniali ją. Nie jest już tą dziewczyną, naiwną, nieświadomą, pełną obaw i nie rozróżniająca co jest prawdziwe, a co okrutnym kłamstwem. Jednak gra toczy się o ogromną stawkę, czy jest na to przygotowana? Z pewnością nie zawaha się przed niczym, a ten kto stanie na jej drodze przekona się o tym. Zło i dobro czasem wcale nie są tak dalekie od siebie jak się zbyt wielu wydaje i mylnie nazywane…

Klątwy, proroctwo oraz walka o szczęście, a w tle magia, rodzinne więzy oraz uczucie, zakazane i całkowicie niespodziewanie. Królestwo Złowrogich to historia w jakiej ma miejsce niejedno lub raczej dużo więcej, autorka zadbała o szybką akcję, nagłe zwroty akcji oraz dużą porcję perypetii. Połączenie tego, co już jest znane z nowymi wątkami daje czytelnikom intrygująca lekturę, w jakiej nie brakuje sekretów, odsłaniania kulis dawnych wydarzeń oraz całkowicie inne perspektywy. Oczywiście w centrum zainteresowania są bohaterowie, wciąż umiejący zaskoczyć, uwielbiający ryzyko i stawiający na jedną kartę całą swoją, i nie tylko, przyszłość. Kerri Maniscalco w finałowym tomie nie zwalnia tempa i nie skupia się jedynie na finale, on nadchodzi w odpowiednim momencie, lecz wcześniej fabuła obfituje w intrygi, nieprzewidziane wybory postaci oraz uczuciowe zawirowania.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Taki jest świat
Skończyłam dosłownie przed chwilą czytać ostatni tom serii Królestwo Nikczemnych i jestem w takich emocjach, że muszę to chyba rozchodzić.

Seria opowiada o wiedźmach, piekielnhch książętach i poszukiwaniu prawdy. Ciężko pisze się o części, która jest ścisle związana fabularnie z poprzednimi tomami, więc zdradzę jedynie, że w trzecim tomie Emilia wraz z Panem Gniewu muszą rozwikłać zagadkę śmierci wysoko postawionego rangą członka Dworu Chciwości. Na ich drodze staje wiele przeszkód, ale ich pokonanie doprowadza bohaterów do uzyskania odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, które tylko mnożyły się wraz z każdą kolejną częścią.

Spektakularny - to chyba najlepszy przymiotnik opisujący Królestwo Złowrogich. Odnoszę wrażenie, że dwa poprzednie tomy były jedynie rozgrzewką. Co tutaj się działo! Emilia to prawdziwa petarda, doskonale wie, czego chce i nie cofnie się przed niczym, żeby to osiągnąć. Pan Gniewu to prawdziwe bóstwo, potężny demon, którego lękają się wszyscy. Ta dwójka razem może wszystko. Autorka funduje iście widowiskową fabułę, pełną emocji, pikantnych scen i zwrotów akcji. Jest mi niewymownie przykro, że to koniec tej historii. Zaangażowałam się w nią całą sobą, obserwowałam, jak główna bohaterka ewoluuje, przywiązałam się do tej fantastycznie wykreowanej rzeczywistosci. Czytało się tę książkę (jak i cała serię) rewelacyjnie i w zasadzie już tęsknię za tymi bohaterami.

Odnoszę wrażenie, że autorka zostawiła sobie pewną furtkę... mam nadzieję, że przeczucie mnie nie myli.

Jeśli lubicie fantastyczne motywy, niegrzeczne momenty i nieoczywistych bohaterów - warto przyjrzeć się tej serii. Miejcie na uwadze, że sporo tu brutalności- wszak bohaterami są demony i wiedźmy.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Zakątek czytelniczy
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć