ebook Java. Rusz głową! Wydanie III
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Java. Rusz głową! Wydanie III
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 74.50
wciąż za drogo?
-9% 74.50 zł Lub 67.05 zł
126.90 zł
81.95 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Technologie bazujące na Javie są wszędzie!

Od momentu pojawienia się pierwszej wersji Java pociągała programistów ze względu na przyjazną składnię, cechy obiektowe, zarządzanie pamięcią, a przede wszystkim obietnicę przenośności. Mijają lata, a Java wciąż cieszy się ogromną popularnością, jest sukcesywnie rozwijana i używana do coraz to nowszych zastosowań. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo programiści biegle posługujący się tym językiem będą mieli pełne ręce roboty.

Ta książka, podobnie jak inne pozycje z serii Rusz głową!, została przygotowana zgodnie z jedyną w swoim rodzaju metodyką nauczania, wykorzystującą zasady funkcjonowania ludzkiego mózgu. Dzięki zagadkom, tajemnicom do rozwiązania, zabawnym ćwiczeniom i przystępnie podanej wiedzy bez trudu przyswoisz nawet dość złożone koncepcje, takie jak wyrażenia lambda, typy ogólne czy programowanie sieciowe i funkcyjne. Znajdziesz tu zabawne i niekonwencjonalne ilustracje, świetne analogie, pogawędki prowadzone przy kominku przez programistę i kompilator. To wszystko sprawia, że ta pozycja jest absolutnie wyjątkowym i niezwykle skutecznym podręcznikiem!

Dzięki książce:

  • błyskawicznie przyswoisz podstawy Javy
  • zagłębisz się w tajniki obiektów, klas i dziedziczenia
  • zrozumiesz istotę wyrażeń lambda, strumieni i kolekcji
  • napiszesz graficzny interfejs użytkownika
  • nauczysz się korzystać z biblioteki Swing
  • zaczniesz rozwiązywać problemy współbieżności i pracować z wątkami

To najbardziej zajmująca książka do nauki programowania, jaką kiedykolwiek widziałam! - Angie Jones, Java Champion

Java. Rusz głową! Wydanie III od Bert Bates, Trisha Gee, Kathy Sierra możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć