ebook Fatum
3.69 / 5.00 (liczba ocen: 444)

Fatum
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 28.29
Audiobook - najniższa cena: 31.90
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
-36% 28.29 zł
31.90 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
-10% 31.43 zł
31.88 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kolejna odsłona kultowej serii z Erykiem Deryłą. Makabryczne morderstwo. Zagadkowe ślady, być może celowo zostawione przez psychopatycznego mordercę. Szaleńczy wyścig z czasem. Walkę o życie prowadzi już nie tylko kolejna ofiara, ale również ranna w poprzednim śledztwie partnerka Deryły, Tamara Haler. Ich losami zdaje się jednak rządzić nieuchwytne fatum…

Fatum? Tak to nazywasz?
Ja to nazywam po prostu przekleństwem.

W jednym z lubelskich pustostanów dochodzi do makabrycznego morderstwa. Ofiara została spalona żywcem w specjalnie przygotowanej klatce. Okazuje się, że szaleniec, który się tego dopuścił zostawił kilka zagadkowych tropów.

Co oznacza tajemnicza wiadomość? Czy miejsce zbrodni jest jedynie upiorną inscenizacją? Wreszcie: co wspólnego z zabójstwem ma religijna kultura haredi?

Na te pytania musi odpowiedzieć komisarz Deryło. Czas ucieka. Walkę o życie prowadzi nie tylko kolejna ofiara, ale również ranna w poprzednim śledztwie partnerka Deryły, Tamara Haler. Ich losami zdaje się jednak rządzić nieuchwytne FATUM.

A może los wszystkich spoczywa w rękach szalonego mordercy, który przewiduje przyszłość?

O e-booku Fatum blogerzy napisali: 

To, co uwielbiam w twórczości Maxa Czornyja, to bezkompromisowość w tworzeniu fabuły. Na uwagę zasługuje styl prowadzenia historii, budowanie napięcia oraz nieoszczędzanie swoich bohaterów. Jeśli pragniecie mocnych wrażeń, to Fatum jest właśnie dla Was. -  Czyt-NIK - Tomasz Kosik

Fatum od Max Czornyj możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Prawda objawia się pod warstwą czystości, a nie brudu. A pod nią też znika wraz z życiem.
Człowiek to istota jedynie nieznacznie ustępująca karaluchom i szczurom pod względem umiejętności przystosowania się do panujących warunków.
Lublin nie może spać spokojnie! O tak! A to za sprawą Maxa Czornyja, który w jedenastej części z Erykiem Deryło w roli głównej zgotował makabryczną, mroczną historię pełną grozy – jak na mistrza gatunku przystało. Właśnie w Lublinie, na terenie opuszczonej budowy doszło do makabrycznego zabójstwa. W metalowej klatce, przypominającej spory kojec dla psa, bezdomni odkryli spalone żywcem ciało. Fatum rozpoczyna się z wielkim przytupem!!!

Kto mógł dokonać, tak bestialskiego mordu? Co oznaczają pozostawione przez niego zagadkowe tropy? Co oznacza tajemnicza wiadomość? Jakim kluczem kieruje się psychopatyczny morderca? Jaki związek z morderstwem ma religijna kultura haredi? Czy morderca wczuł się w role mesjasza, chcącego wybawić świat od jakiegoś konkretnego zła? Deryło zrobi wszystko, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania, a co najważniejsze, aby poznać personalia mordercy, zanim ten ponownie da o sobie znać?

Znając twórczość Maxa Czornyja, przygotujcie się na maksymalną dawkę ekstremalnych doznań. Fatum to kolejne dzieło, które w pełni zaspokoi apetyty miłośników grozy. To spotkanie z Erykiem Deryło i Tamarą Haler, którego nie zapomnicie. Co ważne autor wprowadził nową bohaterkę, Sofię Dmitris. Czy zdobędzie ona Waszą sympatię? Koniecznie przekonajcie się o tym sami.

To, co uwielbiam w twórczości Maxa Czornyja, to bezkompromisowość w tworzeniu fabuły. Na uwagę zasługuje styl prowadzenia historii, budowanie napięcia oraz nieoszczędzanie swoich bohaterów.

Nie ukrywam, że Fatum należy do jednych z najlepszych tytułów w twórczości pochodzącego z Lublina pisarza. Tych tytułów jest już bardzo wiele, a każdy z nich zasługuje na uznanie i przeczytanie. Autor sprawia, że poznając kolejną historię z Deryło w roli głównej nie możemy narzekać na nudę, wręcz przeciwnie, możemy spodziewać się ostrej jazdy bez trzymanki. Czytanie Fatum jest jak jazda górką kolejką. Dosięgamy szczytów, maksymalnych wysokości na potencjometrze mocnych wrażeń.

Jeśli pragniecie mocnych wrażeń, to najnowsza książka Maxa Czornyja jest właśnie dla Was. Jeśli zaś w swej domowej biblioteczce umieszczanie NIK – Najlepsze Interesujące Książki, to koniecznie zróbcie miejsce dla Fatum. Zdecydowanie polecam czytelnikom spragnionym mocnych wrażeń. A na zakończenie tej recenzji dodam, że końcowa odsłona tej część zwala z nóg. Zatem zasiądźcie i czytajcie!

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć