ebook Tylko nie on!
3.71 / 5.00 (liczba ocen: 2713)

Tylko nie on!
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 21.79
Audiobook - najniższa cena: 36.32
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
29.90 zł
30.33 zł Lub 27.30 zł
31.00 zł
32.22 zł
21.79 zł
28.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Gorący romans biurowy autorki bestsellerowego „Niegrzecznego szefa”.

Z okazji trzydziestych urodzin Chloe chce przeżyć coś niezwykłego. Jej życie nadal nie jest poukładane, nie ma rodziny, dynamicznie rozwijającej się kariery ani nawet zarysu planu na przyszłość. Ale przez tę jedną noc nie będzie o tym myśleć! To ostatni moment, by przeżyć coś szalonego i spontanicznego. A przygoda z przypadkowo poznanym przystojniakiem z obezwładniającym brytyjskim akcentem to wprost idealny sposób na świętowanie trzydziestki! Czy aby na pewno?

Cztery tygodnie później ów „urodzinowy prezent” wkracza do wydawnictwa, w którym pracuje Chloe, jako jej nowy szef. Takiego scenariusza dziewczyna z pewnością nie brała pod uwagę. Szybko okazuje się jednak, że to dopiero początek kłopotów. Jest coś, o czym nieznajomy nie powiedział Chloe, kiedy się poznali. Jest także coś, czego ona nie zdradza jemu.

Czy jedna noc może spowodować aż taki bałagan? I najważniejsze – jak niby mają go teraz posprzątać?

Tylko nie on! od Whitney G. możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć