ebook Fu#k up - audiobook
3.93 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 7)

Fu#k up - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.89
Audiobook - najniższa cena: 27.90
wciąż za drogo?
39.90 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
27.90 zł
32.18 zł Lub 28.96 zł
34.32 zł Lub 30.89 zł
35.00 zł
34.81 zł
34.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Bestsellerowy „Fighter” powraca! Jeśli szukasz rasowego kryminału, to „Fu#k up” Pauliny Świat jest właśnie dla Ciebie. Oliwia i Przemek mają wielkie ambicje, tym razem jednak popełnili błąd kardynalny. Teraz muszą zmierzyć się z konsekwencjami swoich działań, gdyż finansowe przekręty, w które zostali wciągnięci, idą pełną parą, oczywiście poza granicami prawa. Czy z rozgrywki z firmą VeroMax uda im się wyjść cało?

Jeśli popełniasz błąd, rób to porządnie i do końca. Tak, żebyś już nie miał szansy go naprawić.

Oliwia i Przemek to silne, drapieżne osobowości. Dla jasności: żadna nie jest kryształowa, choć to chyba oczywiste. Przemek mógłby powiedzieć o sobie przynajmniej tyle, że się stara. Świadczy o tym chociażby jego praca dla ludzi. A co można powiedzieć o Oliwii? Hm…

Marzenia prysły w chwili, kiedy na horyzoncie pojawiła się spółka VeroMax. Wszystko wskazuje na to, że finansowe przekręty wciąż idą pełną parą. Akcja toczy się daleko poza granicami prawa, ale to nie znaczy, że nie obowiązują tam żadne zasady. Wręcz przeciwnie.

Oliwia i Przemek już niedługo się o tym przekonają…

Audiobooka wysłuchasz w interpretacj Diany Giurow i Mateusza Drozdy.

Fu#k up od Paulina Świst możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć