ebook Poradnik prawdziwej damy. Przewodnik po plotkach i zbrodni - audiobook
3.92 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4975)

Poradnik prawdziwej damy. Przewodnik po plotkach i zbrodni - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 14.85
Audiobook - najniższa cena: 25.60
wciąż za drogo?
25.60 zł
43.62 złpremium: 28.14 zł Lub 28.14 zł
30.49 zł Lub 27.44 zł
32.90 zł
46.90 zł
40.82 zł
42.21 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dianne Freeman zabiera nas do świata konwenansów, dobrych manier, plotek i… zbrodni!

Frances Wynn na dobre zadomowiła się wśród brytyjskich arystokratów. Sierpień jest miesiącem, w którym przedstawiciele klasy wyższej wyjeżdżają do swoich zamiejskich posiadłości celem rozpoczęcia sezonu polowania na ptactwo, jednak Frances nie interesuje polowanie ani na zwierzynę, ani na nowego męża. Marzy by spędzić wolny czas w Londynie z siostrą. Ale życie bywa przewrotne i Frances zostaje wciągnięta w intrygę, gdy życie traci jej przyjaciółka – Mary Archer – która była idealną kandydatką na żonę dla kuzyna Charles’a. Nieoczekiwanie Charles, podobnie jak wiele innych osób, będzie musiał zmierzyć się z oskarżeniami, gdy na jaw wyjdą ukryte przez Mary notatki z zasłyszanymi na temat socjety plotkami.

Czy denatka mogła być w rzeczywistości wyrachowaną szantażystką? Jakie sekrety skrywają dostojni znajomi Frances? Jaką rolę w rozwikłaniu zagadki odegra szarmancki sąsiad George? Frances wie, że musi się spieszyć, bo wkrótce może stać się kolejną ofiarą… Wciągająca powieść! Freeman z przymrużeniem oka spogląda na wiktoriańską socjetę.

Fani gatunku będą zachwyceni! – Publishers Weekly

Audiobooka wysłuchasz w interpretacj Magdy Karel.

Poradnik prawdziwej damy. Przewodnik po plotkach i zbrodni od Dianne Freeman możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć