ebook Miłość w cieniu słońca
3.38 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Miłość w cieniu słońca
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 29.90
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
27.93 zł
29.90 zł
31.12 zł Lub 28.01 zł
37.11 zł Lub 33.40 zł
32.12 zł
32.84 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czy możesz się spodziewać, że właśnie tego dnia spadnie na ciebie jak grom z jasnego nieba to coś, co nie pozwoli ci już nigdy wrócić do normalnego życia? Co postawi na głowie twoje przekonania, twoją wygodę, twój brak oczekiwań? Ebook „Miłość w cieniu słońca” to nowa powieść Katarzyny Grocholi. O szukaniu szczęścia na przekór całemu światu. I oczywiście o sile uczucia, które znienacka bierze w posiadanie całe serce.

Czy można się przygotować na miłość?

Przed wielbicielami pióra Katarzyny Grocholi wzruszająca historia Harriet i Andrew.
Połączyło ich uczucie pełne namiętności i dramatycznych zwrotów akcji, po których oboje przewartościują własne życie.

Bohaterowie kolejnej powieści bestsellerowej autorki chcą wybrać słoneczną stronę – ale nie wiedzą, że cały czas pozostają w cieniu. W cieniu słońca.

O e-booku Miłość w cieniu słońca blogerzy napisali: 

Po książki Katarzyny Grocholi sięgam już od kilkunastu lat. Uwielbiam jej styl, poczucie humoru, genialnych bohaterów. I w miarę wydawania kolejnych autorka tworzy coraz piękniejsze historie, które chwytają za serce. Miłość w cieniu słońca pochłonęłam w jeden wieczor i tak bardzo chciałabym, żeby Grochola pisała o wiele więcej takich wspaniałych książek. Jestem oczarowana. - Reading My Love - Paulina Kaleta

Miłość w cieniu słońca od Katarzyna Grochola możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Dzień, w którym umiera bliski ci człowiek, na pozór nie różni się od innych dni. Tak samo wstaje słońce i tak samo zachodzi.
Niektórych ludzi spotykasz, mijasz i nie potrafisz zapamiętać nawet ich twarzy. A inni odciskają piętno na twoim życiu.
Nowa książka Katarzyny Grocholi. O szukaniu szczęścia na przekór całemu światu. I oczywiście o miłości!

Czy możesz się spodziewać, że tego właśnie dnia spadnie na ciebie jak grom z jasnego nieba to coś, co nie pozwoli ci już nigdy wrócić do normalnego życia? Co postawi na głowie twoje przekonania, twoją wygodę, twój brak oczekiwań? Czy można się przygotować na miłość?

Wzruszająca historia Harriet i Andrew. Ona - wyzwolona artystka, tuż po traumie rozstania. On - pracownik korporacji, pełen lęków i ograniczeń, z jakich leczy go miłość. Połączyło ich uczucie niebanalne pod każdym względem. Nagłe, ryzykowne, niemożliwe. Pełne namiętności i dramatycznych zwrotów akcji, po których oboje przewartościują własne życie.

Bohaterowie nowej książki Katarzyny Grocholi chcą wybrać słoneczną stronę - ale nie wiedzą, że cały czas pozostają w cieniu. W cieniu słońca.

Już na samym początku mogłabym tylko powiedzieć, że co tu dużo mówić, pisać, dzielić się opiniami... tę powieść po prostu trzeba przeczytać.

Po książki pani Grocholi sięgam już od kilkunastu lat. Uwielbiam jej styl, poczucie humoru, genialnych bohaterów. I w miarę wydawania kolejnych autorka tworzy coraz piękniejsze historie, które chwytają za serce. Pochłonęłam w jeden wieczor i tak bardzo chciałabym, żeby pani Grochola pisała o wiele więcej takich wspaniałych książek. Jestem oczarowana.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Reading My Love
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć