ebook Angielski z kryminałem: A way out of hell - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Angielski z kryminałem: A way out of hell - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 20.90
wciąż za drogo?
23.90 zł
23.92 zł Lub 21.53 zł
29.90 zł
20.90 zł
24.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Chcesz poczuć dreszczyk podczas nauki angielskiego? Poznaj kryminał, dzięki któremu nauczysz się nowych słówek na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2). 154 minuty nagrań w wykonaniu native speakerów sprawią, że osłuchasz się ze słownictwem, wciągniesz się w tajemniczą historię i nie będziesz mógł doczekać się rozwiązania zagadki.

Wysoka jakość materiału pozwala osłuchać się z językiem, poznać poprawną wymowę oraz przećwiczyć rozumienie ze słuchu. Regularne powtarzanie pomoże Ci opanować nowy materiał.

Fabuła:

Wielka Brytania po tabloidowej aferze podsłuchowej. Kontrowersyjny dziennikarz śledczy ginie w okolicznościach wskazujących na samobójstwo. W ocjalną wersję wydarzeń nie wierzy jego siostrzeniec, który podejmuje prywatne śledztwo i wpada na trop szokującej intrygi. Rozwiązanie wymaga przebiegłości błyskotliwego detektywa Edwardsa, który przeniknie w mroczny świat mariażu polityki, biznesu i mediów.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Andy Edwinsa.

Angielski z kryminałem: A way out of hell od Marlena Chmal, Timothy Tudor-Hart możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć