ebook Langer
1.86 / 5.00 (liczba ocen: 4)

Langer
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - polecana oferta: 25.75
Audiobook - najniższa cena: 42.99
wciąż za drogo?
23.60 zł
39.90 złpremium: 25.74 zł Lub 25.74 zł
25.75 zł Lub 23.18 zł
29.90 zł
34.32 zł Lub 30.89 zł
26.17 zł
36.02 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Gratka dla wielbicieli pióra Remigiusza Mroza. Powieść – tajemnica. Ebook „Langer” rekomendowany jest przez wydawcę jako najbardziej mroczna książka autora takich bestsellerowych serii jak „W Kręgach Władzy”, „Cykl z Joanną Chyłką” czy „Cykl z Gerardem Edlingiem”.

Piotr Langer nie wymaga opisu.

O e-booku Langer blogerzy naspisali: 

Langer wciąga - w zasadzie ciężko jest się od niego oderwać i czuję, że jeśli chodzi o tę postać, to autor nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. To była interesująca przygoda i jeśli będzie więcej - na pewno poznam to więcej. - Zakątek czytelniczy -  Malwina

Langer od Remigiusz Mróz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Są tu fani twórczości Remigiusza Mroza?
Pytanie, na pewno są.

Ja mam z jego książkami trudną relację - nie czytam wszystkich, niektóre mi się podobają, inne nie. Co do Chyłki - zakończyłam przygodę z nią na bodajże szóstym tomie, ale jak tylko usłyszałam, że sam zbój otrzyma swoją perspektywę w osobnej książce, wiedziałam, że to będzie kwestia czasu, aż ją przeczytam.
Langer to historia o tym, jak rodzi się zło. Poznajemy przeszłość głównego bohatera i jego obecne losy. Opisu książki praktycznie nie ma, więc nie zdradzę też nic więcej. Czy trzeba znać całą serię z Chyłką, żeby czytać Langera ? Moim zdaniem nie, ale dobrze jest mieć choćby minimalne tło i wiedzieć, kim jest Piotr Langer i że jest zbójem z serii o ulubionej adwokatce Polaków.

Czy są brutalne i obrzydliwe sceny? Owszem, ale nie jest to ten poziom, który by mnie zszokował, lepiej jednak, żebyście wiedzieli o tym. To książka o psychopacie, więc spodziewajcie się wszystkiego. Ta książka jest taka, jaką zapamiętałam twórczość autora, choć odnoszę wrażenie, że przystopował z liczbą zaskoczeń i zwrotów akcji, aczkolwiek jest to Mróz w czystej postaci, także albo się w to wchodzi z pełną tego świadomością, albo odpuszcza. Langer z pewnością jest nie lada gratką dla fanów autora, w końcu postać, która gdzieś się przewijała w tle i fascynowała dostała całą historię. Czyta się ją tak, jak inne książki Mroza. Langer wciąga - w zasadzie ciężko jest się od niego oderwać i czuję, że jeśli chodzi o tę postać, to autor nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. To była interesująca przygoda i jeśli będzie więcej- na pewno poznam to więcej.

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Zakątek czytelniczy
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć