ebook Przeklęta rzeźba z Bolonii
4 / 5.00 (liczba ocen: 5)

Przeklęta rzeźba z Bolonii
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 34.59
wciąż za drogo?
45.94 złpremium: 29.64 zł Lub 29.64 zł
34.59 zł Lub 31.13 zł
49.40 zł
49.40 zł
49.40 zł Lub 44.46 zł
38.73 zł
40.66 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kolejna powieść Grega Krupy, która zachwyci wielbicieli wyrafinowanych thrillerów rozgrywających się wśród zabytków i dzieł sztuki. Czy odnaleziona przypadkiem rzeźba z Bolonii jest przeklęta? Davide Dobravski, dziennikarz o polskich korzeniach znany z „Zaginionego klejnotu Ferrary”, zostaje wciągnięty w śledztwo prowadzone przez włoskich karabinierów. Wraz z nimi odkryje zaskakującą prawdę nie tylko o Modiglianim. Ale czy to powstrzyma siły, które stoją za tajemniczymi zniknięciami ludzi i ich zgonami?

Co łączy odnalezioną przypadkiem rzeźbę z Modiglianim, Bolonią i kabałą?
Dlaczego osoby, które miały z nią styczność, umierają albo znikają w tajemniczych okolicznościach?

Davide Dobravski, znany Czytelnikom z ebooka „Zaginiony klejnot Ferrary” dziennikarz o polskich korzeniach, po raz kolejny angażuje się w śledztwo prowadzone przez jego przyjaciół karabinierów. Osobiście zamieszany w sprawę, zmuszony jest sięgnąć po niekonwencjonalne środki, które pozwolą mu odkryć zaskakującą prawdę...

Mglista i deszczowa Bolonia w niczym nie przypomina popularnego wyobrażenia o słonecznej Italii. Najstarsze uniwersyteckie miasto stopniowo ujawnia swoje mroczne sekrety i ukryte symbole, stając się tłem akcji thrillera, w którym członkowie tajnych bractw i znawcy okultyzmu biorą udział w odwiecznej walce Dobra ze Złem.

Przeklęta rzeźba z Bolonii od Greg Krupa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć