ebook Uniwersytet Pani Bajki - audiobook
4.5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 5)

Uniwersytet Pani Bajki - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.41
Audiobook - najniższa cena: 28.41
wciąż za drogo?
28.41 zł Lub 25.57 zł
39.99 zł
33.57 zł
39.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przenieś się do świata pełnego nieograniczonych możliwości, pasji i fantazji!

Zdominowana przez rodziców, niepewna siebie prymuska Barbara, nie ma czasu na bycie dzieckiem i odkrywanie swoich pasji. Rodzice właśnie wybrali dla niej szkołę z internatem, jednak tuż przed wyjazdem zjawia się tajemnicza Cioteczka, która, jak dobra wróżka, zabiera Basię na Uniwersytet Pani Bajki. Leżący w szczelinie czasoprzestrzennej Uniwersytet to magiczne miejsce pełne nieograniczonych możliwości. Tam ekscentryczna profesorka, Pani Bajka Gwieźdźińska, oraz jej przyjaciel Barnaba Ogrodnik, poprzez baśnie uczą dzieci wiary w siebie. Co da Basi wizyta na Uniwersytecie Pani Bajki i jak wpłynie na jej przyszłość?

Wciągająca, pełna przygód opowieść o sile wyobraźni i znajdowaniu własnego potencjału. Ciekawa propozycja dla fanów Akademii Pana Kleksa i Harry’ego Pottera.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Joanny Brodzik.

Uniwersytet Pani Bajki - audiobook od Agnieszka Rautman-Szczepańska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć