ebook Kolory naszych serc - audiobook
4.5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 5)

Kolory naszych serc - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 37.72
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
29.90 zł
-5% 33.92 zł Lub 30.53 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
-15% 33.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Sztuka jest dla Melanii wszystkim.

Dla niej żyje, dzięki niej osiągnęła sławę i pieniądze. Artystka śmiało wychodzi do publiczności, jednak nie pozwala, aby ktokolwiek się do niej zbliżył. Chłodne usposobienie skutecznie odstrasza natrętów, ale nie zniechęca dziennikarzy, którzy potrafią zadać jej nietaktowne pytania. Na jedno z nich Melania odpowiada krótko i bezczelnie, po czym ucieka z planu telewizyjnego wywiadu. Pochłonięta szukaniem taksówki, nie zauważa rozpędzonego samochodu. Skutek? Poważny uraz, który nie pozwala jej malować.

W tym momencie w jej życiu pojawia się Wiktor, dobry rehabilitant, który jednak skrywa tajemnice. Melania zaprasza go do własnego domu, poddaje się intensywnej terapii, ale im bliższą więź nawiązują, tym bardziej staje się zimna i opryskliwa. Na jaw zaczynają wychodzić dawno ukryte sekrety, a zabliźnione rany otwierają się ponownie.

Czy artystka zdoła wytyczyć drogę do własnej sztuki?

„Kolory naszych serc” to pasjonująca opowieść o odzyskiwaniu siebie, przełamywaniu granic i odkrywaniu zaufania nawet w najczarniejszych momentach życia.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Marii Kozłowskiej.

Kolory naszych serc - audiobook od Agnieszka Karecka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć