ebook Urwisko
5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Urwisko
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 25.84
Audiobook - najniższa cena: 25.94
wciąż za drogo?
35.34 złpremium: 22.80 zł Lub 22.80 zł
-9% 25.84 zł
29.64 zł Lub 26.68 zł
30.40 zł Lub 27.36 zł
31.90 zł
28.12 zł
29.62 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Prawda, która wymyka się z rąk, tajemnica, która pozostaje ukryta w cieniu mrocznych zdarzeń – w drugim tomie cyklu kryminalnego Roberta Małeckiego policjanci Archiwum X będą musieli zmierzyć się z kolejną skomplikowaną sprawą. Czy Maria Herman i Olgierd Borewicz pokonają swoje demony, by odkryć, co kryje się za śmiercią Zuzi i dlaczego jej matka po latach zniknęła bez śladu?

Najsilniejsza jest nienawiść do samego siebie…

Nie ma mroczniejszego koszmaru niż ten, w którym umiera twoje dziecko. A co, jeśli to nie sen i winę za tę śmierć ponosisz wyłącznie ty?

Dzień, w którym w rozgrzanym samochodzie umiera Zuzia, na zawsze odciska piętno na jej rodzinie. Pod ciężarem odpowiedzialności matka dziewczynki przeżywa załamanie, a gdy wydaje się, że już przezwyciężyła traumę, znika bez śladu.

Kilka lat później bydgoski zespół Archiwum X wraca do akt sprawy. Wszystko wskazuje na to, że jej rozwiązanie jest blisko. Do czasu. Policjanci, znużeni piekielnym upałem, nagle gubią tropy, a prawda, ukryta w cieniu mrocznych zdarzeń, wymyka im się z rąk.

Maria Herman i Olgierd Borewicz muszą rozwiązać zagadkę kolejnej okrutnej zbrodni i nie dać się zwieść własnym demonom…

Urwisko od Robert Małecki możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć