ebook Wybrana - audiobook
4.17 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 8)

Wybrana - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 29.70
Audiobook - najniższa cena: 31.13
wciąż za drogo?
44.55 złpremium: 28.74 zł Lub 28.74 zł
-35% 31.13 zł Lub 28.02 zł
36.00 zł
38.32 zł Lub 34.49 zł
43.90 zł
36.06 zł
47.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwsza część kolejnej kryminalnej serii Marka Stelara – autora takich bestsellerów jak „Blizny”, „Sekta” czy „Twardy zawodnik”. Komisarz Iwona Banach znalazła się na ostrym życiowym zakręcie. Wyrzucona z pracy za nieudaną akcję, opuszczona przez wieloletniego partnera, z traumą po śmierci kolegi z policyjnego zespołu, staje się łakomym kąskiem dla ludzi z półświatka. Czy stoczy się na samo dno, czy skorzysta z szansy, jaką daje jej coraz bardziej parszywy los i podejmie walkę o siebie?

KIEDY JEST TEN MOMENT, W KTÓRYM TRACISZ KONTROLĘ NAD SWOIM ŻYCIEM I ZISZCZA SIĘ NAJCZARNIEJSZY SCENARIUSZ?

Komisarz Iwona Banach jest szefem zespołu realizującego zatrzymania osób. Podczas jednej z takich realizacji ginie jej kolega z zespołu, a ona sama zabija napastnika. Obarczona odpowiedzialnością za nieudaną akcję zostaje dyscyplinarnie zwolniona z policji, w tym samym czasie opuszcza ją wieloletni partner.

Była policjantka z wilczym biletem jest łakomym kąskiem dla ludzi z półświatka i kiedyś musi nastąpić ten moment, gdy zostawiona sama sobie, zmieniając prace na coraz gorsze, stoczy się na samo dno i nie będzie miała wyjścia.
Jak nisko trzeba upaść, żeby móc się odrodzić jako człowiek? Ile można dać siebie, kiedy nie ma się już niczego?

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Mateusza Drozdy.

Wybrana - audiobook od Marek Stelar możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć