ebook Osaczony - audiobook
3.94 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2972)

Osaczony - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 39.00
Audiobook - najniższa cena: 39.00
wciąż za drogo?
39.00 zł
94.99 zł
39.00 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ktoś zabił twoją dziewczynę.
Ale koszmar dopiero się zaczyna.
Masz dwanaście godzin, by odnaleźć zabójcę.
Inaczej sam odpowiesz za morderstwo...

Dan Tyler, londyński sprzedawca samochodów, niegdyś żołnierz w jednostkach specjalnych, budzi się rano w obcym łóżku z trupem bezgłowej dziewczyny u swojego boku. Dziewczyny, w której był zakochany. Poprzedniej nocy nie pamięta, pewien jest natomiast swojej niewinności. Ktoś zastawił na niego pułapkę. W odtwarzaczu DVD pozostawiono nagranie sceny zabójstwa – z nim w roli głównej. Głos w telefonie każe mu odegrać rolę kuriera – ma odebrać i przekazać dalej neseser o nieznanej zawartości. Zgadza się wiedząc, że tylko tak może odkryć, kto wrobił go w morderstwo. Zaczyna się dramatyczny wyścig z czasem, a trup ściele się gęsto...

Simon Kernick (ur. 1966)- współczesny pisarz brytyjski. Po ukończeniu szkoły średniej nie startował w klasycznie pojmowanym "wyścigu szczurów", ale próbował różnych zawodów (m.in. budował drogi i zbierał owoce). Przez kilka lat podróżował po USA i Kanadzie, by w końcu osiąść na stałe w Londynie, gdzie znalazł pracę jako sprzedawca oprogramowania. Niezadowolony z przebiegu kariery zawodowej postanowił spróbować sił jako twórca thrillerów. Był to strzał w dziesiątkę.

„Kernick pisze z pedałem gazu wciśniętym do dechy” - Harlan Coben

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Filipa Kosiora.

Osaczony - audiobook od Simon Kernick możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć