ebook Puste wygony - audiobook
4.44 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 7)

Puste wygony - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 27.72
Audiobook - najniższa cena: 34.57
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
34.57 zł Lub 31.11 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
37.90 zł
44.90 zł
36.96 zł
40.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Piąte spotkanie z bohaterami poczytnej „Sagi Wiejskiej” inspirowanej historią rodzinną autorki. Tynczyn zasnuły ponure chmury okupacji. W nowej rzeczywistości ludzie przekonują się, że tak, jak nie należy wracać do przeszłości, tak i o przyszłość lepiej nie pytać. Trzeba się skupić jedynie na tym, jak przetrwać…

Każdego wieczoru pojawia się strach, czy nazajutrz znów uda się przeżyć. Kolejne dni są jak ochłapy wyrwane z zakrwawionych zębów losu.

Młodzi mieszkańcy Tynczyna nie wiedzą jeszcze wszystkiego o sobie, a już muszą zdawać egzamin z dojrzałości, przyzwoitości, patriotyzmu. Codziennie tracą nadzieję i na nowo ją odzyskują. Wojna zmusza ich do podejmowania decyzji, których nigdy by nie podjęli, do wybierania dróg, którymi nigdy by nie poszli. Gdy wojenny kurz opadnie, będą musieli spojrzeć sobie w oczy i odpowiedzieć na pytanie, jakimi ludźmi są teraz.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Ilony Chojnowskiej.

Puste wygony - audiobook od Kasia Bulicz-Kasprzak możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć