ebook Ścieżki miłości. O tym, jak zbudować trwałą i szczęśliwą relację - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 0)

Ścieżki miłości. O tym, jak zbudować trwałą i szczęśliwą relację - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.95
Audiobook - najniższa cena: 19.96
wciąż za drogo?
44.91 złpremium: 29.94 zł Lub 29.94 zł
37.43 zł Lub 33.69 zł
38.92 zł
49.90 zł
49.90 zł Lub 44.91 zł
19.96 zł
19.96 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Terapeutycznie o związkach. Audiobook „Ścieżki miłości” to poradnik który buduje przekonanie, że uzdrowienie rodzinnych relacji jest możliwe, oraz daje inspiracje do zmiany swojego życia na lepsze. „Ta książka to prawdziwe kompendium wiedzy o związkach partnerskich i relacjach z dziećmi. Wiedzy nowej, fascynującej i trudno dostępnej, w dodatku podanej w przystępnej i budzącej ciekawość formie rozmowy dwojga kompetentnych rozmówców – w której przepytywany Jacek Rydlewski wznosi się na wyżyny wrażliwości, profesjonalizmu i komunikatywności” – Wojciech Eichelberger

Żaden człowiek nie jest samotną wyspą. Żyjemy w bliższych i dalszych relacjach, słabiej lub mocniej związani z innymi ludźmi. Co więcej, to, jacy jesteśmy, nie zależy wyłącznie od genów, ale jest wypadkową naszych predyspozycji i wpływu, jaki wywierają na nas osoby z otoczenia.
Związki z nimi, te dalsze i te bliższe, romantyczne, nie zawsze wyglądają różowo. Czasami bywają trudne i czujemy się w nich raczej uziemieni niż uskrzydleni. Dobra wiadomość jest taka, że relacje, w które jesteśmy zaangażowani, potrafimy nie tylko psuć. Jesteśmy zdolni także do tego, by je naprawiać.

Jeśli chcesz spojrzeć inaczej na swój związek, zrozumieć go i poprawić w nim to, co wymaga zmiany na lepsze, ta książka z pewnością Ci w tym pomoże. Powstała jako wynik wieloletnich psychoterapeutycznych rozmów autorów z ludźmi błądzącymi i szukającymi pomocy. Jest też spotkaniem terapeutów różnych generacji, dwóch płci i odmiennych życiowych doświadczeń. Sama w sobie stanowi najlepszy przykład tego, że relacje mogą się przekształcać, a bycie w związku nie jest stanem, lecz procesem – i to takim, którym możemy świadomie kierować.

UWAGA! Wiedza zawarta w książce jest konkretna i prawdziwa. To, co autorzy chcą za jej pośrednictwem przekazać, nie zawsze jest gładkie i miłe, ale zawsze szczere, rezonujące z tym, co głęboko ukryte w każdym z nas. Efekt wow podczas lektury – gwarantowany!

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Kaji Walden i Michała Breitenwalda.

Ścieżki miłości. O tym, jak zbudować trwałą i szczęśliwą relację od Anna Paluszak, Jacek Rydlewski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć