ebook Elfy Londynu
3 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Elfy Londynu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 23.39
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
23.39 zł Lub 21.05 zł
27.90 zł
30.59 zł Lub 27.53 zł
29.90 zł
30.57 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Współczesny Londyn, w którym elfy i ludzie żyją wspólnie, na podobnych zasadach.

Stare, potężne elfickie rody prowadziły niegdyś ze sobą wojny, po nich nastąpiły stulecia względnego spokoju, jednak rany nie zabliźniają się łatwo i w ostatnich czasach zdają się znów zaogniać. Rośnie też i umacnia się grupa radykalnych głosicieli wyższości rasowej elfów nad ludźmi.

Młoda elfka Arianrhod infiltruje organizację terrorystyczną, szukając osobistej zemsty. Tymczasem miasto staje się areną zakulisowych starć zwaśnionej elfickiej arystokracji. Arianrhod niechcący trafia w sam środek przygotowań wojennych. Wielowątkowa opowieść o konfliktach rasowych, o ambicjach i życiu zdeterminowanym rodowymi powinnościami.

Marta Dziok-Kaczyńska z urodzenia gdańszczanka, od 2006 roku mieszka w Wielkiej Brytanii. Studiowała historię i filmoznawstwo na University of Glasgow w Szkocji. Specjalizowała się w średniowiecznej kulturze dworskiej. Mieszka w Londynie w dzielnicy Islington z mężem i dwiema córkami.
Od 2008 roku prowadzi blog riennahera.com.
Niedawno założyła podcast „Korespondencja z Londynu”, w którym opowiada o różnych aspektach życia w Zjednoczonym Królestwie.

Elfy Londynu od Marta Dziok-Kaczyńska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć