ebook Mężczyzna z przeszłości
4.32 / 5.00 (liczba ocen: 13109)

Mężczyzna z przeszłości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 28.29
Audiobook - najniższa cena: 49.90
wciąż za drogo?
-36% 28.29 zł
32.90 zł
37.72 zł
39.61 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jednotomowa historia autorki bestsellerowej serii „Bracia Miles”.

Ben Statham i Bridget Marx poznali się pięć lat temu, kiedy on był ochroniarzem zatrudnionym przez jej rodzinę. Połączył ich sekret – potajemne, gorące spotkania, które na obojgu pozostawiły ślad. Jednak wszystko się skończyło, kiedy Ben wyjechał. 

Po pięciu latach spotykają się ponowie i to na ślubie. Bridget przyszła z nowym chłopakiem, ale jej oczy ciągle szukają Bena. Kobieta nie może zaprzeczyć, że mężczyzna wciąż robi na niej piorunujące wrażenie. Jednak ona przecież kogoś ma, a drugi raz nie pozwoli złamać sobie serca.

Jednak walka ze wspomnieniami o tym, jak dobrze było im razem, jest trudniejsza, niż sądziła. Już raz złamali wiele zasad, czy złamią je ponownie?

Mężczyzna z przeszłości od T.L. Swan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Matko jedyna, ale się wymęczyłam!!!!
    Tak jak uwielbiam serię Bracia Miles, gdzie było naprawdę dużo śmiechu oraz wspaniały romans a uczucia między bohaterami się "czuło" (i było hot???????? ze smakiem, mimo, że czasami ostro) tak tu bohaterowie byli infantylni, dialogi bez sensu, teksty się powtarzały ... i non stop porno!!!
    Aż się zaczęłam zastanawiać czy ta książka była napisana przez tą samą autorkę!!
    Tak jak wrócę do serii o Braciach, tak ta wylatuje!

Warto zerknąć